• -50%
Spy Fiction - PS2
search

Spy Fiction - PS2

394,11 Kč
197,06 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Spy Fiction

(Omlouváme se za strojový překlad)

Spy Fiction je third-person akční stealth hra pro PS2 kombinující strhující špionážní akci s napínavým příběhem.

Hra pokrývá využije podzemní špionážní agenturu známou jako SEA. Při SEA obdrží videonahrávku dodávající zlověstné zprávy z mezinárodní teroristické organizaci, odešle stávkovou tým Fantom infiltrovat jejich úkryt. Fantom agenti objevili ďábelský plán, vypustí je na misi, která jim bere z biotechnologických laboratořích v USA severozápad do hor Rakouska při hledání šílence.

Hra přináší zcela novou zkušenost s schopnost převzít identitu druhých, krádeže identifikační charakteristiky jako je přenos hlasu a otisky prstů. Titul také přináší řadu nových prvků do stealth žánru, s akčně orientovaných mini-her, jako je parašutismus a závěsné létání, stejně jako nové gadgety, jako neviditelnosti štítem, stěnové lezení rukojeti, je slaňování postroje a další.

Funkce:

Konečné third-person akce a stealth hra, představovat schopnost ukrást identitu nepřátel A bezproblémovou kombinaci stealth, akce, hádanek a mini-her, jako je parašutismus, závěsné létání a slaňování řadu nových miniaplikací, jako je ID cam, nástěnné úchyty a patch granáty umožňují nové způsoby, jak se vyhnout detekci Immersive nastavení z celého světa, od klasických špionážní filmových lokalit na moderní den konfliktu hotspotů Dva hratelných postav, s několika zakončeními, tajných misí a odemykatelných kožky

5060040050439
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.