• -50%
Need For Speed: Undercover - PS2
search

Need For Speed: Undercover - PS2

263,53 Kč
131,77 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Need For Speed: Undercover

(Omlouváme se za strojový překlad)

Roční zpráva o Need for Speed se stal vánoční tradice jako spolehlivý jako strom a Turecku. Need for Speed: Undercover je 12. jeden v sérii, a podobně jako příliš rychle příliš Furious filmy, které sdílejí vesmír, každý nový přináší nový twist na známé téma.

Tentokrát užíváte roli policisty jít hluboký spodní kryt (odtud název) v mezinárodní zločinecký syndikát. Ale kromě této rotace na příběh, NFS: Undercover je další čip daleko od stromu. Je tu závodní auto a Modding habaděj, a další, jak si vzít na pracovní místa a soutěžit v závodech prokázat sebe a otevřít nové výzvy. A když mluvíme o modding, poprvé, pokud jste příliš netrpělivý, příliš líný nebo prostě sát na NFS: Undercover, můžete převádět prostředky z vašeho Live účet a použít je k nákupu upgrade pro vaše auto. Ale pozor na policajty, jejich nová vylepšená AI znamená, že bude spíš zápas pro vás, než kdykoliv předtím, protože se snaží, aby vás dolů.

Působení v NFS: Undercove r koná na největším open-world map nikdy neviděl, protože série 'vzniku. K dispozici je více než 100 mil silnic v Tri-city rozšířil po čtyřech odlišných oblastech: Palm Harbor, Port Cresent, Gold Coast Mountains a Sunset Hills.

V souladu s dějem, drift racing je venku, ale existuje řada dalších způsobů pro zpříjemnění vašeho pobytu. Můžete vyzkoušet na okruzích, a point-to-point závodění v režimu Sprint. Můžete závodit hlava k hlavě v silničním provozu bitvě, který je podobný režimu Canyon Duel z NFS: Carbon. V nákladech na režim státu, se může uvolnit jízdu po městě škodlivé stejně městského mobiliáře jak je to možné. Stopky, street-lamp, odpadkové koše - všichni jsou tu pro vás rozbít. Jo, lidé dělají to v každé verzi ovladačů, Burnout a NFS od počátku věků, ale nyní můžete získat určitý počet bodů pro to dělá.

Cops and Robbers režim je on-line team-založené akce, kde budete hrát buď policistu nebo (můžete hádat, co přijde?) Zloděje. Jste-li lupič, si vyzkoušet a najít peníze, a dopravit ho bezpečně do jiného umístění. Pokud jste policista, si vyzkoušet a zastavit zloděje dělají z toho - je to druh auta přenášených Capture the Flag. Ale zajišťuje vysokorychlostní rozbít a crash zmatek. K dispozici je také Heist režim pro online hru.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

5030930067366
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.