• -50%
Medal of Honor Frontline - PS2
search

Medal of Honor Frontline - PS2

234,51 Kč
117,26 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Medal of Honor Frontline

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vrať se za nepřátelské linie s poručíkem Jimmy Patterson v Medal of Honor Frontline. V této splátce rozbít-hit Medal of Honor série, Lt. Patterson vrací a musí používat zmatek v reálném světě útočné operace Market Garden infiltrovat německou frontu a ukrást HO-IX Samokřídlo, experimentální nacistické zbrani tak mocné, že by to mohlo zvrátit druhé světové války.

V souladu se silným stránkám série Medal of Honor, Frontline bude klást hráčům kontrolu nad poručíkem Jimmy Patterson, když vykonává své kritické mise v plném 3D. Hráči budou mít Lt. Patterson na 15 klíčových úkolů od zničení německé námořní základnu, záchranu zachycený OSS operativní od nacista koná holandský zámek, načerno shora a na palubě překročení rychlosti nacistického obrněný vlak, aby odzbrojující podvozek Nijmegen most, která se proslavila ve filmu příliš velké sousto.

Hráči budou mít na pěti misí, z nichž každá se skládá nejméně ze tří jednotlivých úrovních, z nichž všichni dávají do jednoho kompletního ději. Aby mu pomohli uspět ve svém úkolu, poručík Patterson bude mít pomoc malým četou vojáků a zabil nových zbraní, sahající od Liberator pistole, Panzerschreck, MG42 namontovat kulomet k návratu někdy-populární BAR Patterson přátelé i nepřátelé budou všichni mají mnohem lepší AI, což pro válek napjatých a vytápěných ve velkém měřítku, s přáteli, nepřáteli, a dokonce i civilisty vše na obrazovce v daném okamžiku.

Vlastnosti: 15 misí, které jsou založeny na skutečných událostech, ke kterým došlo během druhé světové války. Plně využit 3-D světů, s využitím pokročilých funkcí PlayStation 2. Více než 20 zbraní, včetně osvoboditele, panzerschreck, MG42, BAR a speciální "zbraně" jako převlek kitu a falešné ID. Útok nepřátelské jednotky sám a jako součást trhliny vojenského oddílu. Komunikovat s přátelským jednotkám organizovat smrtící taktiky - nebo vzít ven velitele protivníka hodit vojáky do zmatku. Intenzivní mise nebojové bázi, jako skrytou infiltrací německo-nizozemské konat panském domě. Původní orchestrální skóre o Medal of Honor skladatel Michael Giacchino. Zvukové efekty od oceňovaného Medal of Honor zvukový design tým EALA. Realistický WWII cítit za pomoci Smithsonian HO-IX odborník Russ Lee a technický konzultant kpt. Dale Dye.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

5030930027902
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.