• -50%
Guitar Hero 3 Legends of Rock (Game Only - PS2
search

Guitar Hero 3 Legends of Rock (Game Only - PS2

234,81 Kč
117,41 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Pouze Guitar Hero 3 Legends of Rock (Game

(Omlouváme se za strojový překlad)

Máte rádi rockovou hudbu? Máte rádi videohry? Máte rádi rockovou hudbou a videohry? Je pravděpodobné, že pokud řeknete ano, alespoň k jednomu z těchto otázek, jste obeznámeni s Guitar Hero, vydavatel Activision genia manželství regulátoru a skály sekerou ve tvaru and roll hudby. Pokud má rád SingStar je příliš twee pro vás (nebo jste jen hudební sluch, pokud jde o zpěv), poutko na tvé sekeru a začít drcení.

Guitar Hero III: Legends of Rock (GH3) není věci komplikovat s více barevných tlačítek nebo další efekty pedál typu add-ons. Co se to dá v této třetí iteraci je multiplayer mód akční inspiroval bitva, vyčerpávající boss bitvy, spousta unlockable obsahu a re-vamped skalních místech v kterém mají být provedeny. online režimu více hráčů PS3 umožňují kytarové prakovníci po celém světě soutěžit head-to-head v maximální guitarmageddon.

Kupující PlayStation 2 GH3 svazku dostat skartovat na novém exkluzivním tvaru, Gibsona Kramer kytary, popularizoval tvrdých rockerů a známý pro své výrazným designem karoserie pro zuřivé prstoklad.

Dráhy skartovat spolu v GH3 obsahovat skladby z a proslavila likes Foghat, hora, Cream, The Who, Black Sabbath, Sex Pistols, Sonic Youth, Blue Oyster Cult, Scorpions, Aerosmith, ZZ Top, Santana, královny z doby kamenné a Slayer. Tam jsou také představoval originální skladby z in-game konec bludiště úrovni lomítko a Tom Morello.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

5030917049194
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.