• -50%
Guitar Hero 2 (No Guitar) - PS2
search

Guitar Hero 2 (No Guitar) - PS2

234,81 Kč
117,41 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Guitar Hero 2 (Ne kytara)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Každý, kdo chce být Guitar Hero, není-liž pravda? Stál tam nahoře na jevišti, vyhřívají na obdivu tisíců fanoušky zbožňující, mnoho z nich Foxy ladeez! Ale pokud, stejně jako my, nelze zvládnout akordy a poznámky a věci, Guitar Hero je odpověď. Pokud můžete spravovat čtyři tlačítka a Flicky věc, máte všechny obratnost potřebné stanovit některé funky olizuje.

Guitar Hero 2 bere principy načasování jako Gitaroo Man a Donkey Kong Bongo Blast a vezme je do inovativního SG regulátoru kytara, která vypadá a funguje jako kytara. Kytara Gibson SG být konkrétní. Dobře, to je lehký, plastová kytara - ale je to překvapivě účinné, tak jak budete hrát hru, máte pocit, že jste Eric Claptout, cákat, Sergio Pizza z Kasabian, nebo ten, kdo plave svou guitaring loď.

Verze dva startuje přesně tam, kde verze vynechán, s tou výjimkou, že je to poněkud obtížnější, ale ne tak odporně, a první časovače, budou mít snadný úroveň zvládnutelné. Nicméně, odborníci z první verze být napadena vyššími úrovněmi obtížnosti.

K dispozici je celá řada nových melodií samozřejmě: 55 z nich, od umělců jako různorodý jako Nirvana, The Pretenders a Rage Against The Machine - Dobře, možná ne, že různorodé, ale to je všechno o kytaře.

Je to opravdu neuvěřitelné slyšení akce prsty jsou překládány do puchýřů kytara olizuje z reproduktorů. Pokud jste někdy hráli tenisovou raketu v přední části vaší ložnici zrcadla, je to hra pro vás.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

5030917041518
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.