• -50%
Tony Hawk's Project 8 - PS2
search

Tony Hawk's Project 8 - PS2

249,02 Kč
124,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Tony Hawk Project 8

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tony Hawk je skateboarding obvykle netřeba představovat - až do verze osm z velmi oblíbený seriál jako my. Předchozí verze zdravotnictví mírně série dopředu odhodlaně, ale undramatically, s přidáním nových funkcí. Ale THP8 fouká dveře pryč s zcela nový herní engine re-postavený od základů. Výsledkem je vylepšený fyzikální engine - a hra, která prostě cítí lépe než všechny předchozí verze.

Chcete-li jít s novým herního enginu je tu nový (ale obeznámený) scenérie (jak se dalo očekávat) a aktualizovaný herní mechanik, navržen tak, aby hra byla ještě sypký, při zachování výzvu pro nové hráče a ochucených drtiče podobně. Výsledkem je prostě nejlepší Tony Hawk hra ještě! A to už něco znamená - protože každá předchozí verze byla hitem.

Kromě všeobecného člověka - THP8 má nový bod challenge systém, který vám umožní otevření nových úseků herním světě, jak budete postupovat hrou. Tyto výzvy jsou k dispozici v průběhu a mohou být přehrávány kdykoliv av jakémkoliv pořadí, můžete si vybrat. Každá výzva má tři úrovně kvalifikace, takže můžete přijít zpět a zkuste to znovu, jak si vytvořit šílených skillz.

Při nepřijetí výzvy, může relace největší a nejlepší gameworld v jakékoliv Tony Hawk hra přesto jste. A když jste ve vzduchu, můžete si vychutnat dva nové režimy: režim ostření a Hřebík trik. Zaostřovací režim jen zpomaluje akci, která umožní zasáhnout svého přistání tak akorát - jakýsi bruslení kulku čas. Ale hřebík režimu trik dát desku na kontrolu svých rukou téměř přesně stejným způsobem, že skutečný bruslař má kontrolu s nohama. Každá ruka působí inidvidually na přední a zadní desky, což vám umožní vytvořit jedinečný podpis triky nikdy neviděl ani nezkoušel.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

5030917039874
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.