Batman Vengeance - PS2

Ubisoft

3307210402448

3307210402448

Použité

Není skladem


324 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Batman Vengeance - PS2 bazar

Popis

Batman Vengeance

(Omlouváme se za strojový překlad)

Na cenu Emmy vítězné Warner Bros. animovaného seriálu The New Batman Adventures představovat DC Comics Legendární hrdina Batman založen.

Od úvodních cinematics, hráči ocitnou pohltí Batman světě; začátek epizodické dobrodružství tmy, nebezpečí a podvodu. Uprostřed jedné z pokroucených schémat šprýmaře, představovalo během boje s Batman, Joker padá z mostu do jeho smrti. Zločin zamete Gotham City, protože má rád škumpa jedovatá, pan Freeze, Harley Quinn a další notoricky známých darebáků zintenzivnit, aby zaplnil Joker je zlé boty. Jak hráči vyšetřovat velké množství map, které brzy si uvědomil, že nic není tak, jak se zdá, a osud Gotham City, ležel v rovnováze.

Po lineárním hry, hráči jsou okamžitě a hluboce zakořeněné ve složité, nabitého tajemstvím. Odhalit spiknutí proti Batman, hráči musí využít každou dovednost, zařízení a technologie v Batman arzenálu. Hráči využívají mistrovské bojová umění se pohybuje, jak udržet nohsledy šprýmaři "na uzdě, háky prozkoumat skrytá zákoutí Mr. Freeze je chemičky. Navíc, hráči mohou závodit v ulicích a dýchací cesty Gotham v Batmobile a Batplane, nebo volným pádem z budov s pomocí obrněných-zlepšil pláštěnku. Sběr vodítka, aby odhalili spiknutí na straně hráčů dohromady složité záhady, a to vždy ve střehu, kriminálníky, pastí a zrady.

V rámci většího příběhu, hra je rozdělena do pěti epizod, které zřízených cíle pro příští splátky, často začínají s 3D tavené AVI. Obsahující více než 30 minut real-time Cinematics, Batman sám se může pochlubit téměř 500 jedinečných animací. Hráči prozkoumat odborně poskytnuté 3D prostředí, které dokonale zachycují temného světa Gotham. Krásně ručně tažené znaky odrážejí jedinečné osobnosti jedince; Škumpa jedovatá je svůdné šílenství, Mr. Freeze je chlazení značka zla, a to i

Batman mys byl vytvořen jako nezávislého charakteru, reagující na pohyb přes jeho vlastní AI. Díky formátu Dolby Surround a speciálně hlasový talent, se Mark Hamill jako Joker, Batman: Vengeance ponoří své fanoušky v temně krásné, interaktivní expanze oživené série


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta