Conflict Zone - PS2

Ubisoft

3307210402080

3307210402080

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Conflict Zone - PS2 bazar

Popis

Conflict Zone

(Omlouváme se za strojový překlad)

V ne příliš vzdálené budoucnosti velká většina zemí se rozhodlo samotných jednotce aby byla zaručena mír. Tento organismus se nazývá ICP (což je zkratka pro Mezinárodní sboru pro mír). Některé země zůstala nezávislá, ale rychle se mnohé konflikty vyvolávají. Tajná organismus s názvem GHOST skutečně vytváří krizi sloužit svým hospodářským účelům, aniž by to stálo nějaké morální ohled na její následky. Brzy ICP se zdá být jedinou silou, aby jim čelit a nastavit nové celosvětové rovnováhy ...

V zóně konfliktu, můžete buď přehrát ICP tábor nebo jeden z GHOST a vstoupit do jádra mezinárodních konfliktů přivést zpět klid. Budete muset vypořádat s realistickými válečnými podmínkami, a to s ohledem důsledku svých činů a vliv médií. Máte 17 misí k dokončení v kampaních 2 (ICP nebo stínová) a 65 různých jednotek (budova + zdolávání sil) pro ovládání na táboře. 20 multi-player mapy plánováno.

PS2 zvláštní:
Rozhraní a ovládání PC byly však i přepracovaný umožnit snadnou kontrolu s PS2 pad

HLAVNÍ RYSY

Originální hry pro RTS hru

Systém správy zdrojů chce být realistický ačkoli zjednodušený systém. Nemusíte hledat vzácné a podivné zdroje, jako je Tiberium, ale místo toho si vydělat na popularitě body (dle vašich akcí), které vám umožní vytvořit speciální jednotky (logické se domnívat, nejlepší jednotky budou následovat nejvíce charismatický vůdce) a bude podmiňovat míru při kterém si vydělat peníze. Ale samozřejmě lidé musí být vědomi své akce pro vás být populární. Z tohoto důvodu media jsou velmi důležité, oni ohlásí své činy (dobré nebo špatné) a umožňují získávat popularitu body (jeden mohl myslet, že lidé budou citlivé na naše problémy a bude tlačit na vlády, aby volit vyšší rozpočet pro nás).

Média, když si hrají s ICP:
Média jsou vševědoucí.
Uvádějí to, co děláte, pak ovlivňovat svoji popularitu bodů (stejně nebo špatné) a nakonec své kreditů. Ochrana / Záchrana civilisté ovlivnit popularitu.

Média, když si hrají s GHOST:
Musíte vytvořit vlastní mediální centrum, a požádat své médium s filmem, když jste porazil své nepřátele. V opačném případě můžete vyhrát popularity body.

Velitelé, kteří zvládnou úkoly najdete nudné, nebo nemáte čas na to. Budou automaticky naučit hrát jako vy a bude přizpůsobovat své činy tím nejefektivnějším možným způsobem.

Použití velitelů je velmi inovativní funkce v RTS hrách. Jejich úkolem je kontrolovat část armády hráče, takže hráči se mohou soustředit svou pozornost na globální strategii, nebo jednat osobně s konkrétní akci bez obav o zbytek svých vojsk. Hráč může mít až 4 velitele.

5 typické mise mohou být přiřazeny k veliteli:

Pozemní útok a boje na blízko: tj útok nepřátelské základny obranného zpravodajství operace a Commandos akce: tj infiltrovat nepřátelské stavebních Letecké útoky Rozvoj základny

adaptivní AI

Úroveň obtížnosti hry je dáno způsobem, jakým budete hrát hru Soupeř učí z toho, jak jste hráli: stejná strategie nefunguje věčně Velitelé mají vyvíjející způsob, jak se chovat a jsou rozdílně přizpůsobeny specifickým mise inteligence je jádrem hry, kde hráč má být chytrý. AI reaguje chytře způsobu, jakým se hráč chová, a to jak pro odpůrců a hráčově vlastní jednotky realismu Full 3D hra s velkým detailní grafiku Vše je navrženo pro maximální čitelnost jednotek a pozemků reálném prostředí (čtyři generických typů pozemků: mírných, tropické, zasněžený, opuštěné), reálné vojenské jednotky Podobně jako v dnešním konfliktu, nemůžete vyhrát bez podpory sdělovacích prostředků je / Civilisté je třeba vzít v úvahu vojenském vítězství není vždy dostatečná, aby vydělávat úspěch mise. První RTS, kde vojenská síla je jen část výhod rovnice

Pro hard-core hráče
Moderní válečná pravidla, kde veřejné mínění je důležitější než zbraně

Nové vedení zdrojů: vybírání zdrojů není dostatečný pro vítězství budete muset vypracovat strategie k dosažení vaše různé cíle, budete muset bojovat s rozvahou. Další strategické aspekty, jako obvykle s více parametry, který řídí: vojenským cílům samozřejmě ale nyní médii a civilisty hrát významnou roli také. Zcela nový způsob hraní, adaptivní AI Soupeř se učí, jak budete hrát: přizpůsobuje se vaší úrovni, nemusí být schopen oklamat se stejnou strategií vůbec. Hráč má velitele, aby mu pomohl: Naučí se přehrávat hráč a poté reagují podobně si myslí, že by hráč: agresivní, s použitím jednotek masivně nebo vedoucí výsadkových akcí. Velitelé mohou převzít části hry, takže budete mít možnost soustředit se na oblasti, které dávají přednost. Velkou délka života Jak hra se vyvíjí v čase, hráč musí neustále vyvíjet porazit počítač.

Pro příležitostné hráče
Moderní válečné pravidla

Nevládní organizace a média podílet na řešení konfliktu, stejně jako v reálném životě. Lidské bytosti a civilistů ve skutečnosti jsou ve hře, a to nejen vojenské jednotky jsou znepokojeni Veřejné mínění a média jsou hlavní součástí rovnice konfliktu snadný přístup hře, který se přizpůsobuje přehrávače, a známý vesmír AI přizpůsobí svou úroveň hry na hráč svět bere svou inspiraci od reality: hráč snadno rozpozná, co vidí na obrazovce Grafika super detaily, i když se zvětšovat na vašich jednotek, škody jsou poskytovány v reálném čase. 3D engine může být přizpůsoben k počítači, takže hra může být hrána na nízkých konfigurace systémů. KLÍČOVÉ BODY

Realismus

Mír nelze získat bez podpory médií. Vojenské vítězství není vždy dostatečná, aby vám vydělávat úspěch. Adaptivní AI Úroveň obtížnosti hry je dáno způsobem, jakým budete hrát hru: od hard-core hráče začátečníky. Soupeř se učí z toho, jak jste hráli: stejná strategie nefunguje pro vždy. Nové herní Velitelé pro správu, které se automaticky naučit hrát jako vy a stanou se vašimi spoluhráči. 65 různých jednotek podle frakce (je součástí budovy), které jsou vedeny veliteli nebo přehrávače. Nové vedení zdroj: médium pro správu poskytování popularitu bodů, které dává rozpočet a technologií. Velitelé mají vyvíjející způsob, jak se chovat a jsou rozdílně přizpůsobeny specifickým posláním.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta