Rayman - Raving Rabbids - PS2

Ubisoft

3307210230522

3307210230522

Použité

Není skladem


279 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Rayman - Raving Rabbids - PS2 bazar

Popis

Rayman Raving Rabbids -

(Omlouváme se za strojový překlad)

Beznohý divu, že je zpět, a on čelí své největší výzvě přesto: hordy démonických králíků. Jo, to je to, co jsme si řekli. Králíci. Byli pod povrchem skrývá světa na dlouhou dobu. Čekání. Vykreslování. Dělá zlověstný, rabbity věci.

Nyní však, že jsem se objevil, a to vypadá bezútěšně pro Rayman.

Když se akce kopy, off Rayman je vězeň z králíků, stanout po soudu v gladiátorské aréně. Naštěstí pro nás, králíci neuvědomují, jak úžasné je, a že oni čelí one-man povstání. Set-up jsou převzaty z filmu Gladiátor: jako v zajetí skákání přes obruče pro zlé králíčky, je třeba je vyhrát nad a získat popularitu, aby zpochybnila a svrhnout zlého císaře.

Pokroku, budete muset hrát celou řadu miniher jako hanebné králíčci haldy výzvu po výzvě k tobě za svou nemocnou pobavení. Ty se pohybují od "kroutit-the-analogové hole-as-fast-as-you-can" ve stylu závody k tomu, že zajíčky tanci k tomu, aby byly co tuk jak je to možné. Nebo pokud budete potřebovat něco trochu více akce-orientovaný, můžete se zapojit do nějaké šílené pístového ke střelbě zbraň-prakové. Přiznejme si to; bojuje králíky s písty není něco, co vám k tomu každý den. Samozřejmě, že to vše je děláno s citem a elegancí jste si zvykli očekávat od Rayman.

Grafika je o stylu, který si zvykli požadovat od Michaela Ancel: hladká, nepředvídatelný, podivné a neskutečné jako nikdy předtím. Je tu možnost přidat svůj vlastní dotek na vzhledu hry stejně. Můžete přizpůsobit Rayman je vězeňskou celu, jak budete postupovat, bude punk, pop, rock nebo hip hop, takže alespoň hrdina může trpět ve velkém stylu.

Hra, která nabízí až šanci bojovat králíčky je to, co chybí kolekce každého z nás.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta