Beyond Good and Evil - PS2

Ubisoft

3307210153463

3307210153463

Použité

Není skladem


309 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Beyond Good and Evil - PS2 bazar

Popis

Mimo dobro a zlo

(Omlouváme se za strojový překlad)

Drtivá, klidný planeta Hyllis klesla v obležení neúprosný mimozemskou rasou. Po zoufalý boj na obranu svého ostrova, je Hyllian pojmenovaný Jade se zhroutí vyčerpáním - jen aby byl trýzněn rušivých vizí. Navzdory veřejných ujištění, že planeta bylo zajištěno, Jade začíná mít podezření, že je tu víc těchto invazí, než vláda zveřejněny. Když organizace rebel posiluje své pochybnosti, Jade začíná mučivou cestu se dostat k jádru spiknutí.

Vyzbrojeni kamerou, aikido zaměstnanců, jakož i rozhodným investigativních dovedností, Jade klade za cíl odhalit pravdu a osvobodit mysl jejích klamání lidí. Tlačil na samém okraji její fyzické a duševní vůli, ona brzy zjistí, že i tyto limity nejsou tím, čím se zdají být ... Její pátrání po pravdě nezná mezí.

Klíčové vlastnosti

FLUID herní zážitek: Zadejte strhující novou éru her, kde různorodé herní styly míchat do jednoho jedinečně tekutin a pohlcující zážitek. Hnaného kupředu inovační JADE herního enginu, postavený speciálně pro Beyond Good & Evil zneužít nezměrnou hledání s rozmanitou hratelností a volnost pohybu. Epickým příběhem PRAVDY & PODVODU: Ponořte se do tajemné, uchycení sáze, kde nic není, jak se zdá a rozpárat pravdu, je jedinou nadějí na obnovení svobody. LEAD Povstání: Boj v utajení, sílu a důvtip proti jediné skutečnosti jste kdy poznal. Musíte se nezastaví před ničím, dokud jsou vystaveny pachatelé. Neomezená, což vymetl SVĚTY: Cesta přes sáhne podivné a neustále se měnícím vesmíru - místo mimo pozemské představivosti, která pokrývá celou galaxii a doly velmi duše Jade sama. Od tvůrce úspěšném Rayman FRANCHISE: vytvořila firma Michel Ancel, Beyond Good & Evil je zatím jeho poslední mistrovské dílo - titul ve vývoji za poslední 3 roky.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta