Reel Fishing III - PS2

Ubisoft

3307210149442

3307210149442

Použité

Není skladem


264 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Reel Fishing III - PS2 bazar

Popis

Reel Fishing III

(Omlouváme se za strojový překlad)

Opravdová na rybářský zážitek života ...

Vzpomínáte si na úplně první čas, který šel na ryby? Čerstvý vzduch ... uklidňující zvuky přírody kolem vás ... klid vody.

Reel Fishing III je návrat k přírodě lovu! Ať už jste ostřílený veterán, nebo ještě odevzdat svůj první linii, Reel Fishing III umožní zažít lov ryb, jak to mělo být ... jak má být ... v matky přírody.

Reel Fishing sady III odlišit od ostatních Bass sportovní rybolov tituly tím, že nabízí věrný život rybářské zkušenosti. Pomocí technologie PlayStation 2, bude Reel Fishing III nabízejí krásné scenérie, real-life 3-rozměrný rybolov motoru, skutečné zvuky přírody v Dolby Surround Pro Logic II, inspirující soundtracky a ryby tak skutečné, že většina z nich bude chtít, aby jim An akvárium.

Funkce:

Více než 20 unikátních fázích: rozmístěny po celém světě, které nabízejí různá roční období a povětrnostních podmínek. Zvolit různé rybářských míst v rámci realizovatelných fázích. Real Time Rybaření: sedět rybolov brzy ráno na klidné jezero, jak čas postupuje mlha zvedne, bude slunce se objeví i ryby budou pomalu pohybovat na dno vody. Stejně jako byste byli opravdu tam! Novinkou na rybářský žánru ... celá řada akcí: například pokud si opravit opuštěnou loď, budete mít možnost lovit uprostřed jezera, nebo po bouřce, můžete zjistit, že velký kus naplaveného dřeva je novou cestu k druhé straně řeky otevírání nových rybářských míst. Více než 30 sladkovodní ryby: jedinečnost každého podrobného ryb - stěhování a působí jako každý jednotlivý druh dělá: některé ryby patří Black Bass, Florida Bass, King Salmon, pstruh, krást Head a mnoho dalších populární ryby ... Bitva vaše ryby v podvodním 3 trojrozměrném světě! Využití Dolby Surround zvuk, budete cítit, že jste obklopeni přírodou ... ptáci cvrlikání ... listí šustí ... voda teče gentling. Více než 150 různých rybářské náčiní a rybářské techniky. Od mouchy na nástrahy nebo čáry, do tyčí. Různé schopnosti: začátečník nebo rybaření-pro, vybrat z tradiční návnadu, lov s nástrahami nebo uměleckých muškařské techniky.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta