Naruto Ultimate Ninja 3 - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580805501

3296580805501

Použité

Není skladem


457 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Naruto Ultimate Ninja 3 - PS2 bazar

Popis

Naruto Ultimate Ninja 3

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vzhledem k tomu, nejnovější a nejpokročilejší v bojovat proti sérii hry založené na Naruto vesmíru, Naruto: Konečný Ninja 3 se může pochlubit vůbec největší výběr hratelných postav ninja novostavby režimy přehrávání pro ještě větší pestrost hratelnosti a nebývalou svobodu a immerson do Naruto svět s 3D vykreslení Hidden Leaf Village.

Hlavním režim příběh ve hře, Ultimate Contest, se točí kolem Leaf Village, kde All-Out Ninja Turnaj se koná mezi soupeřem Leaf a Písek ninja. Vítězem turnaje bude korunován Hokage a bude moci předložit nové pravidlo pro Leaf Village, ale tento výkon nesmí padnout do nepovolaných rukou. Aby se zajistilo se tak nestane, hráč vstupuje do světa Naruto, aby prozkoumala masivní 3d tavené Hidden Leaf Village, zapojit se do totální války Royale utkání, komunikovat s obyvateli v obci a kompletní než 55 misí.

Hráči si mohou vybrat svůj oblíbený ninja z nejširšího výběru z více než 40 hratelných postav z anime hit televizní show, včetně Naruto, Sasuke, Itachi, The Hokages, zvuk Ninja 4 a mnoho dalších. Bitvy jsou větší než kdy předtím rozpoutáním Konečný Jutsu přizpůsobit oblíbené postavy do mocné ninja bojovníků, a svolat gigantické tvory jako spojenci v režimu svolat. Naruto: Konečný Ninja 3 také nabízí spoustu bojové odrůdy buď jako boj zblízka nebo s použitím různých zbraní na dálku a charaktery podpora může být vyzván, aby pomohl s super útoky.

Další unikátní vlastností Naruto: Konečný Ninja 3 je režim hrdiny historie, který umožňuje hráč se účastní významných událostí a bitev z anime série přes Sasuke Retrieval Arc, kde je rozhodující bitva osudu se bude hrát ven rozhodnou o osudu dvou největší ninja. Poprvé v sérii, hráč si může vybrat mezi angličtinou a japonské komentářem ke zvýšení originální chuť anime série.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta