Dance: UK XL Lite - PS2

5060015456747

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Dance: UK XL Lite - PS2 Bazar

Popis

Dance: Velká Británie XL Lite je velmi podobná obsahu jako předchůdce Dance: Velká Británie v tom, že bere standardní vzorec "bemani" - šipky se rytmicky zobrazují na obrazovce a hráč musí stisknout odpovídající tlačítko (buď na periferii taneční rohože nebo na standardní PS / PS2) včas s těmito šipkami a hudbou. Body jsou udělovány za přesnost s doplňky pro vytváření určitých "kombinací" (mini-rutiny v rámci skladby, které jsou považovány za obzvláště obtížné nebo dlouhé).

Tato hra má dvanáct písní všech původních umělců DJ Casper, Blue, Sugarbabes, Westlife, Lemar, Big Brovas, Javine, Boogie Pimps, Blazin 'Squad, Holly Vallance, Atomic Kitten a Spice Girls

Existují čtyři úrovně obtížnosti, začátečník, lehký, střední a odborný, a hráč může buď cvičit jednu píseň najednou (v režimu Jukebox) v turnajích nebo party modech.

Režim turnajů vyžaduje připojení dvou tanečních rohoží / ovladačů tak, aby až 8 hráčů mohlo soupeřit postupně nebo 2 hráči mohou soutěžit mezi hlavami.

Režim strany vyžaduje jeden taneční mat / ovladač, protože hráč (y) soutěží jeden po druhém. Během režimu party se hráči setkávají s "Forfeit Balls", pokud se hráč nezachytil, pak začíná "režim ztráty" a na chvíli se taneční šípy buď otočí na poslední chvíli, nebo přijdou z jiného směru.

Tato hra má také režim "Dance Recorder", ve kterém hráči mohou nahrávat své vlastní taneční rutiny a režim karaoke tak, aby hráči mohli zpívat spolu s texty na obrazovce.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta