Guitar Hero World Tour (Solus) - PS2

5030917061912

5030917061912

Použité

36 Položek skladem

14 dnů

205 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 2
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Kytara Hero World Tour (Solus) - PS2 Bazar

Popis

Guitar Hero World Tour přetváří hudební herní hry tím, že rozšiřuje hratelnost kytarové hry Guitar Hero na spolupráci v kapele, která kombinuje pokročilé bezdrátové nástroje s online a offline herními režimy včetně online kariéry Band a 8 hráčů "Battle of the Bands", která umožňuje dvě plné kapely konkurovat online. Hra obsahuje hudební tvůrce hudebního studia, který umožňuje hráčům sestavovat, nahrávat, upravovat a sdílet vlastní rock'n'roll role.

Buďte další skvělý skladatel

Studio Music umožňuje hráčům vyjadřovat svou hudební kreativitu tím, že jim poskytne přístup k úplnému doplňku nástrojů pro vytváření digitální hudby od začátku s využitím kytarového ovladače a bubnové soupravy. Hráči si mohou vytvářet své skladby a poté je hrát ve hře nebo sdílet nahrávky s celou komunitou Guitar Hero prostřednictvím GHTunes. GHTunes umožňuje dalším hráčům z celého světa stáhnout a přehrávat původní stopy komunity.

Vytvořte pásmo

Budoucí rockové hvězdy mohou žít své rock'n'roll fantazie tím, že hrají buď jediný nástroj, nebo jakoukoli kombinaci nástrojů, kromě plné kapely zkušenosti. Když se houpají jako součást skupiny, až čtyři hráči se mohou ubránit v rychlém přehrávání nebo v průběhu kariéry. Kariéra s kapelami a jednotlivými hráči zahrnuje nelineární postup, který dává umělcům možnost měnit obtíže a nástroje s různými různými koncerty k dispozici kdykoliv.

Nikdy nezamkněte Solo znovu

Virtuální hudebníci, kteří potřebují kamarády, mohou mít svou kariéru on-line, která vytváří celosvětové soubory, takže žádná rocková hvězda nikdy nemusela hrát sólové koncert. Navíc GHWT přidává režimy "Battle of the Bands", který umožňuje osmi hráčům připojit se online a vyzvat si navzájem kapela k vytvoření globální nadřazenosti.

Režim přehrávání hry Jen pro Wii

Přejít do režimu "Mii Freestyle", který je jedinečný pro Wii. Vytvořte si sami sebe Blues, Rock nebo Metal, nebo se spojte s přáteli, abyste se s nimi mohli libovolně spojit na kytarových regulátorech a ovladači sady bubnů.

Přizpůsobte vše

Tvůrce postav umožňuje hráčům vytvořit rockovou hvězdu se stylem, který je jedinečný jako jejich vlastní. Absolutní přizpůsobení od oděvů až po strukturu obličeje a těla, tetování a doplňky, jsou hráči povzbuzováni k tomu, aby uvolnili svou vnitřní rockovou legendu. Rock Star Creator neumožňuje hráčům pouze vybudovat konečného boha skály; hloubkoví tvůrci zahrnují schopnost přizpůsobit kytary, bubny a mikrofony. Přidáním další vrstvy personalizace mohou hráči vytvářet vlastní loga pro své nástroje, kapely nebo obaly alb.

Seznam nastavení pro věky

Guitar Hero World Tour obsahuje seznam všech hlavních nahrávek od nejvýznamnějších umělců všech dob, včetně Van Halena, Linkin Park, Eagles a Sublime. K dispozici je více než 85 skladeb, plus časté stahování singlů a tracků. Kromě seznamu vrahů, hra bude obsahovat rockové ikony jako Hayley Williams z Paramore a Travis Barker z +44 a blink-182.

Vlastnosti: 311 - Krásná katastrofa Airbourne - Příliš hodně mladá ... Anouk - Dobrý bůh na Drive-in - Jeden ozbrojený nůžky Beastie Boys - No Sleep 'do Brooklyn Beatsteaks - Zachráň se k Freaksovi Billy Idol - Rebel Yell Blink 182 - Dammit Blondie - Jeden způsob nebo jiný BLS - Stillborn Bob Seger - Hollywoodské noci Bon Jovi - Livin na modlitbě BRMC - Zbraně volby Bullet pro můj Valentine - Scream Aim Fire CCR - Nahoru kolem ohybu Coldplay - Shiver Dino Jr. - Divadlo - Pull Me Under Filter - Hej muž Pěkný výstřik Fleetwood Mac - Jdi svou cestou Foo Fighters - Everlong Hush Puppies - Řekni jo Interpol - Obstacle1 Jimi Hendrix - Purple Haze Live Jimi Hendrix - Vítr křičí Mary Joe Satriani - Satch Boogie Kent - Vinternoll 2 Korn - Freak na vodítku Lacuna Coil - Naše pravda Lenny Kravitz - Já půjdu svou cestou Linkin Park - Co jsem udělal Los Lobos - La Bamba Ztraceni proroci - Rooftops Mars Volta - L'Via L ' Viaquez MC5 - Vyzvedněte džemy Metallica - V pasti pod ledem Michael Jackson - Bláznivý vlak Ozzy Osbourne - Mr Crowley Paramore - Někdo by mohl říkat Ozzy Osbourne - Crazy Train Ozzy Osbourne - Mr. Crowley Paramore - Média Business Pat Benatar - Heartbreaker Rádio Futura - Escuela De Calor REM - The One I Love Rise Against - Reedukace ... Sex Pistols - Docela volné Silversun Pickups - Lazy Eye Steve Miller - Joker Sting - Demolition Man Stuck in the Sound - Hračka Chlapec Sublime - Santeria Survivor - Oko Tigerova systému Down - BYOB Ted Nugent - Stranglehold Odpověď - nikdy příliš pozdě The Cult - Love Removal Machine Dveře - Miluj mě dvakrát Eagles - Hotel California The Enemy - Aggro The Guess Kdo - Americká žena Živý konec - Vězeň společnosti Kamenné růže - Láska šíří Tokio Hotel - Monsoon Trust - Anti-sociální Willie Nelson - Na cestě znovu Wings - Band on Run Van Halen - Hot pro učitele

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta