Guitar Hero World Tour (Solus) - PS2

5030917061912

5030917061912

Použité

Není skladem


295 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Kytara Hero World Tour (Solus) - PS2 Bazar

Popis

Guitar Hero World Tour přetváří hudební herní hry tím, že rozšiřuje hratelnost kytarové hry Guitar Hero na spolupráci v kapele, která kombinuje pokročilé bezdrátové nástroje s online a offline herními režimy včetně online kariéry Band a 8 hráčů "Battle of the Bands", která umožňuje dvě plné kapely konkurovat online. Hra obsahuje hudební tvůrce hudebního studia, který umožňuje hráčům sestavovat, nahrávat, upravovat a sdílet vlastní rock'n'roll role.

Buďte další skvělý skladatel

Studio Music umožňuje hráčům vyjadřovat svou hudební kreativitu tím, že jim poskytne přístup k úplnému doplňku nástrojů pro vytváření digitální hudby od začátku s využitím kytarového ovladače a bubnové soupravy. Hráči si mohou vytvářet své skladby a poté je hrát ve hře nebo sdílet nahrávky s celou komunitou Guitar Hero prostřednictvím GHTunes. GHTunes umožňuje dalším hráčům z celého světa stáhnout a přehrávat původní stopy komunity.

Vytvořte pásmo

Budoucí rockové hvězdy mohou žít své rock'n'roll fantazie tím, že hrají buď jediný nástroj, nebo jakoukoli kombinaci nástrojů, kromě plné kapely zkušenosti. Když se houpají jako součást skupiny, až čtyři hráči se mohou ubránit v rychlém přehrávání nebo v průběhu kariéry. Kariéra s kapelami a jednotlivými hráči zahrnuje nelineární postup, který dává umělcům možnost měnit obtíže a nástroje s různými různými koncerty k dispozici kdykoliv.

Nikdy nezamkněte Solo znovu

Virtuální hudebníci, kteří potřebují kamarády, mohou mít svou kariéru on-line, která vytváří celosvětové soubory, takže žádná rocková hvězda nikdy nemusela hrát sólové koncert. Navíc GHWT přidává režimy "Battle of the Bands", který umožňuje osmi hráčům připojit se online a vyzvat si navzájem kapela k vytvoření globální nadřazenosti.

Režim přehrávání hry Jen pro Wii

Přejít do režimu "Mii Freestyle", který je jedinečný pro Wii. Vytvořte si sami sebe Blues, Rock nebo Metal, nebo se spojte s přáteli, abyste se s nimi mohli libovolně spojit na kytarových regulátorech a ovladači sady bubnů.

Přizpůsobte vše

Tvůrce postav umožňuje hráčům vytvořit rockovou hvězdu se stylem, který je jedinečný jako jejich vlastní. Absolutní přizpůsobení od oděvů až po strukturu obličeje a těla, tetování a doplňky, jsou hráči povzbuzováni k tomu, aby uvolnili svou vnitřní rockovou legendu. Rock Star Creator neumožňuje hráčům pouze vybudovat konečného boha skály; hloubkoví tvůrci zahrnují schopnost přizpůsobit kytary, bubny a mikrofony. Přidáním další vrstvy personalizace mohou hráči vytvářet vlastní loga pro své nástroje, kapely nebo obaly alb.

Seznam nastavení pro věky

Guitar Hero World Tour obsahuje seznam všech hlavních nahrávek od nejvýznamnějších umělců všech dob, včetně Van Halena, Linkin Park, Eagles a Sublime. K dispozici je více než 85 skladeb, plus časté stahování singlů a tracků. Kromě seznamu vrahů, hra bude obsahovat rockové ikony jako Hayley Williams z Paramore a Travis Barker z +44 a blink-182.

Vlastnosti: 311 - Krásná katastrofa Airbourne - Příliš hodně mladá ... Anouk - Dobrý bůh na Drive-in - Jeden ozbrojený nůžky Beastie Boys - No Sleep 'do Brooklyn Beatsteaks - Zachráň se k Freaksovi Billy Idol - Rebel Yell Blink 182 - Dammit Blondie - Jeden způsob nebo jiný BLS - Stillborn Bob Seger - Hollywoodské noci Bon Jovi - Livin na modlitbě BRMC - Zbraně volby Bullet pro můj Valentine - Scream Aim Fire CCR - Nahoru kolem ohybu Coldplay - Shiver Dino Jr. - Divadlo - Pull Me Under Filter - Hej muž Pěkný výstřik Fleetwood Mac - Jdi svou cestou Foo Fighters - Everlong Hush Puppies - Řekni jo Interpol - Obstacle1 Jimi Hendrix - Purple Haze Live Jimi Hendrix - Vítr křičí Mary Joe Satriani - Satch Boogie Kent - Vinternoll 2 Korn - Freak na vodítku Lacuna Coil - Naše pravda Lenny Kravitz - Já půjdu svou cestou Linkin Park - Co jsem udělal Los Lobos - La Bamba Ztraceni proroci - Rooftops Mars Volta - L'Via L ' Viaquez MC5 - Vyzvedněte džemy Metallica - V pasti pod ledem Michael Jackson - Bláznivý vlak Ozzy Osbourne - Mr Crowley Paramore - Někdo by mohl říkat Ozzy Osbourne - Crazy Train Ozzy Osbourne - Mr. Crowley Paramore - Média Business Pat Benatar - Heartbreaker Rádio Futura - Escuela De Calor REM - The One I Love Rise Against - Reedukace ... Sex Pistols - Docela volné Silversun Pickups - Lazy Eye Steve Miller - Joker Sting - Demolition Man Stuck in the Sound - Hračka Chlapec Sublime - Santeria Survivor - Oko Tigerova systému Down - BYOB Ted Nugent - Stranglehold Odpověď - nikdy příliš pozdě The Cult - Love Removal Machine Dveře - Miluj mě dvakrát Eagles - Hotel California The Enemy - Aggro The Guess Kdo - Americká žena Živý konec - Vězeň společnosti Kamenné růže - Láska šíří Tokio Hotel - Monsoon Trust - Anti-sociální Willie Nelson - Na cestě znovu Wings - Band on Run Van Halen - Hot pro učitele

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta