Ratchet & Clank 2, Locked & Loaded - PS2

711719689010

711719689010

Použité

196 Položek skladem

14 dnů

336 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Ratchet & Clank 2, Locked & Loaded - PS2 bazar

Popis

Ratchet & Clank 2, Locked & Loaded

(Omlouváme se za strojový překlad)

Ratchet & Clank: Locked & Loaded se koná přes 20 zbrusu nových míst, z nichž každá až o 50% větší než v původní hře. Hráči dostat k prozkoumání nové sférické světy, v malém měřítku planet, které Ratchet může doslova běžet kruhy kolem. Hra je neuvěřitelný mix žánrů, včetně akční dobrodružství, plošinových, RPG, závodní a strategie. Existuje celá řada "maxi hry" hrát, plnohodnotnou problémy, které mají podobu vše od hoverbike závodů do prostor věku gladiátorské souboje.

Ratchet je nyní vysoce kvalifikovaní komando a on dostal zcela nový arzenál super zbraně na jeho vyřazení z provozu - odstřelovací pušky, granátomety, gravitační bomby ... co si jen vzpomenete, Ratchet je připravený vyhodit něco, co se s ním. Všechny zbraně jsou skvělé zábavné použití, s vynikajícími speciálními efekty a uspokojivě hlasitých výbuchů. Navíc byl zaveden upgrade systému RPG ve stylu, přičemž více Ratchet používá zbraň, tím silnější to bude zasíláno.

Tento systém se vztahuje i na Ratchet sám; vidění off soupeře vydělá mu více zkušeností v podobě "nanotechnologických body", což znamená, že zvládne mnohem více hitů. Jeho brnění mohou být také aktualizován nabídnout větší ochranu. A bude potřebovat, protože nepřítel AI se výrazně zlepšila. Hráči budou muset přemýšlet a hrát více strategicky v bojových situacích a pečlivě zvážit nejlepších způsobů, jak vybudovat svou sílu.

Vlastnosti: Rychle-chodil po akční adventura s plošinových, závodní, roleplaying a strategie přesvědčivého nového příběhu s důrazem na misích 20 zcela nových zbraní a tuny nových gadgetů Nové Maxi-Games tvoří nedílnou součást hraní 20 úrovní s 50% více hratelností, než původní RPG prvky - zlepšit zbraně a vytvořit postavu Pro 1 hráče

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta