God Of War (18) - PS2

711719683353

711719683353

Použité

171 Položek skladem

14 dnů

337 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 2
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


God Of War - PS2 bazar

Popis

God of War (18)

Tato akce / adventura / bojová hra dělá silný využívá temně imaginativní svět starověké řecké mytologie, kde říše smrtelníků a božství srazí ve všudypřítomné atmosféře hrubé síly a násilí. Hra jako Kratos, v průběhu hry hráči budou vládnout dvojité ostří vázán ke svému tělu dlouhými řetězy, zbraně symbolické tohoto bludného světa, ke kterému je vázán a osud ze kterého se snaží uniknout.

Díky hodinu filmových sekvencí a hluboký bojový systém zahrnující kontextových akcí a širokou škálu komba, God of War bere hráče prostřednictvím různých prostředích, které budou muset bojovat proti nim zuřivé nepřátele, houpání na lanech, škálování horské útesy, plavání řekami a sjíždění zip linky. Výsledkem je jedinečný a vzrušující dobrodružství přes řecké mytologie.

Funkce:

Single-player bojové akční adventura, založený na temném světě starověké řecké mytologie rozsáhlý bojový systém založený na jedinečně spojují komba pro nesčetné boje proti pohyby Encounter některé z největších mytologických zvířat a nepřátelé: Medusa, Kyklop Minotaur, harpyje a další ,

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta