Ape Escape 2 - PS2

711719393221

711719393221

Použité

21 Položek skladem

14 dnů

484 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 2
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Ape Escape 2 - PS2 bazar

Popis

Ape Escape 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Se zvýšenou mozek-síla, skromnost kryté - a zářivý v sérii stále více bizarních kostýmů - zlý duch je anarchické lidoopi jsou pryč na řádění ještě jednou opičit se po útěku 2. Dash po celém světě vytřídění primátů problém pomoc z řady opičích-lov gadgets včetně vodních pistolí, kluby, obručí a sítí, a vynikající nové banánové bumerang. Budete navštívit celou řadu exotických míst, jako Shaolin Temple, plážové letovisko a dokonce i měsíční základny, a v každém z najdete zbytečně energický primáty s více triků v rukávu než kdy jindy. Chcete-li se s nimi vypořádat, budete muset řídit tanky a sněžné skútry, pilotní ponorky a lodě, a dokonce používat svůj vlastní robota pro plně-on robot bojovat.

Gotcha Box otevírá sub-her a dá vám rady, tipy a položky, které vám pomohou v hlavní hře a umožní přístup k mini-her, včetně Monkey fotbal, Dancing Bong, a Monkey laně, stejně jako celá řada dalších herní vlastnosti. K dispozici je 20 obrovské a krásně navržené úrovně, stejně jako osm úrovní boss, jen v prvním cyklu hry: jakmile se dokončí první cyklus, si hrají přes celou hru znovu s novými oblastmi prozkoumat a nové zbraně, které vám pomohou. Režim Time Attack umožňuje postavit své dovednosti na každé jednotlivé úrovni, a jakmile jste dokončili druhý cyklus dokonce můžete hrát znovu a znovu jako Spike, hrdina z první opičit se po útěku hry. A co víc, je tu dva hráče hra, která vám umožní prokázat své vynikající opice-lov dovednosti znovu a znovu.

Enormní, pohlcující a krásně navrženo hra, která je nádherně pomatený, Ape Escape 2 má vynikající grafiku a masivní porce rychle se rozvíjejícím, originální, a upřímně řečeno, někdy jen obyčejný bizarní, hratelností. Každý kousek blázen jako původní hra, to je největší zábava, můžete mít s opičkou s jeho kalhot.

Funkce:

Najít a zachytit hordu řádění, hravý primáti opice mají celou řadu nových triků v rukávu více než 20 velkých světových lokalit s řadou prostředích Každá opice pokrývá svou skromnost s kalhotami vhodných pro jeho umístění Minigames a Time Attack režimu; 8 šéfové 12 opice-lov gadgets a různá vozidla pro 1-2 hráčů

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta