Gran Turismo 3 - PS2

711719276227

711719276227

Použité

580 Položek skladem

14 dnů

205 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 2
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Gran Turismo 3 - PS2 bazar

Popis

Gran Turismo 3

Třetí titul série Gran Turismo plně využívá PlayStation 2 herní engine, který je schopen vykreslování asi 20 miliónů polygonů za sekundu - zhruba 10 krát celkový počet polygonů ze série "předchozí splátky, Gran Turismo 2 , Real-time osvětlení síly jsou vaše oči přizpůsobit se měnícím se podmínkám, například když auto kolech zatáčky a slunce vyjde zpoza budovy způsobuje odlesky na čelním skle. To dělá hru obtížnější, ale realističtější. Teplo stoupá ze země a mlha víří kolem vozidla, zatímco oni dělají jejich cestu přes závodní dráze.

Gran Turismo 3 také obsahuje více než 100 odlišných vozů, každý s různými statistikami, včetně Subaru Impreza Rally, Dodge Viper GTS-R a Mazda RX-7 RS. Odpůrci počítačem řízené těžit ze zvýšeného umělé inteligence; nemají chovat jako dítě kachny po jejich matce, ale reagují na jiná auta, průběhu a podmínkách v podstatě stejným způsobem, že reálné by řidiči. Tlak auto, a to bude tlačit tě zpátky; řez jednorázové v rané fázi závodu, a očekávají, že obdrží podobné zacházení dolů kurzu. Nepohánějí dokonale, a to buď; někteří budou točit ven a dělat další chyby v průběhu závodu.

Vlastnosti: Real-time osvětlení nutí vaše oči přizpůsobit se měnícím se podmínkám více jak 100 modelů automobilů, aby závod umělé inteligence napodobuje akce skutečných řidičů závodních Air podmínky patří teplo stoupá off zem a mlhy Hratelnost známé každému, kdo hráli ostatní tituly Gran Turismo

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta