Mortal Kombat - Armageddon - PS2

Midway Games

5037930073045

5037930073045

Použité

40 Položek skladem

14 dnů

543 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 2
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Mortal Kombat - Armageddon - PS2 bazar

Popis

Mortal Kombat - Armageddon

(Omlouváme se za strojový překlad)

Konec Mortal Kombat, jak ji známe, je zde ... druh. Může být. Toto je sedmá verze a konečná položka v sérii na PS2 a je účtována jako konečný Mortal Kombat zkušenosti.

Armageddon se může pochlubit obsazení 60 bojovníků, přičemž v každém a každý znak někdy vystupoval v této sérii, stejně jako banda nováčků. To zahrnuje šéfy, které dříve jste mohli jen dívat, když rozmačkaný vás do krvavou kaši, jako Goro a Kintaro, jakož i klasiků jako Scorpion a Sub-Zero. Takže už máte být snivelling ubožák do jisté strašidelný chlap se čtyřmi rameny a špatnými zuby. Na vrcholu tohoto, je tu create-a-přehrávač mód, který umožňuje navrhovat nejen vzhled vaší postavy (vpravo dolů do očí barvy), ale také stanovit své bojové styly, sběr pohyby a jejich přiřazení ke kontrolám jako vy uznají za vhodné. To vše je upraveno zvláštním důrazem na rovnováhu, aby se zajistilo, můžete nejen polévka svůj charakter směšných rozměrů (nebo vyzvednout Gora) a pak waltz on-line a mash všichni ostatní do pasty.

Ostatní vylepšení této řady zahrnují rozsáhlé práce na pozadí, čímž se v úrovních od každého prequel a jejich aktualizace, stejně jako upping interaktivitu a jejich větší multi-level. K dispozici je také zlepšení toho, co je možné ve vzduchu s gravitace-vzpírat komba, které vám umožní whup dno oponenta bez znečištění boty na zem.

Všechno to zní spíše rozbíjet, opravdu. Jen škoda, slovo "Armageddon" Zní to tak konečný ...

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta