Burnout Dominator - PS2

EA ( Electronic Art )

5030930055097

5030930055097

Použité

91 Položek skladem

14 dnů

249 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 2
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Burnout Dominator - PS2 bazar

Popis

Burnout Dominator

(Omlouváme se za strojový překlad)

Posunout hranice bezohlednou jízdou a nechat adrenalin a nebezpečí vás zavede do okraje v nejintenzivnější, náročné Burnout zkušenosti někdy vidět na Playstation 2 a PSP. Rage proti silnici a zapojit se do všech typů nebezpečných závodů. Vznítit a vyprázdnit plný boost bar bez shazovat provést vyhoření a dosáhnout ohromující rychlosti. Řetězové více výpalky tlačit skóre násobič a vaše nervy k limitu, jak si trhat přes nové světové turné.

Bitva provoz přes tratích postavených zvládnout každý styl závodění. Odhalit a využívat zkratky, mistr driftu rohy a bez mrknutí oka tkát přes blížící se auta ve snaze aby se stal hlavním hořáku. Posouvat hranice PSP a PlayStation 2, Burnout Dominator je k dispozici nejvýbušnějších vizuální vidět na platformách, poutavé režimy pro více hráčů tak, aby vyhovovaly a exkluzivní funkci, PSP, která umožňuje synchronizovat hru se svými přáteli a mlátit své vysoké skóre a závodní časy. S řadou odemykatelných vlastností, ceny a exkluzivní stahovatelný obsah na PSP, Burnout Dominator Vás udrží zavřený v automobilové boji.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta