Alien Vs Predator Extinction - PS2

EA ( Electronic Art )

5030930034269

5030930034269

Použité

40 Položek skladem

14 dnů

337 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 2
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Alien Vs Predator Extinction - PS2 bazar

Popis

Alien Vs Predator Extinction

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tři nejdivočejší druhy ve vesmíru byly zamčené v krvavé, galaxie-klenout boji za let. S každým novým setkáním, zdá se, že pokračující konflikt nikdy neskončí. Po malé jednotky Colonial Marines, vyslal na planetu LV-742, odhalí přítomnost obou predátorů a cizinců, je rozhodnuto, že konflikt musí skončit jednou provždy. Po letech menších bitev, je tam jen jedna jasná cesta k celkovému univerzální nadřazenost, válka! Nyní musí porazit své nepřátele, aby zajistily přežití vašeho druhu ... nebo bude čelit vyhynutí.

Na základě celosvětového trháku filmových sérií založen, toto je první v oceněné cizinců oproti Predator povolení videohry speciálně vytvořen pro příští generaci konzolí.

Real-time strategie hra, kterou můžete vytvářet a řídit své síly jako jeden ze 3 druhů napříč 21 misí pro jednoho hráče s 10 rozšiřitelné bojových jednotek na jeden druh. Rozhodněte se pro svou útočnou strategii; objednat si svůj vlastní armádu ze seznamu jednotek, vyberte si upgrade z nepřítele detekční režimy vizi ničivými vylepšení zbraní.

Každý druh nabízí jedinečné atributy. Vzhledem k tomu, Colonial Marines, budete počítat s vaší vojenského výcviku a nejmodernější hi-tech zbraní od Weyland-Yutani Corporation zachránit lidskou populaci LV-742. Predátoři musí používat své stealth a vyvinutější lovecké techniky, aby získali respekt rady Ancients. Cizinci budou útočit hordy, které mohou ohrozit jejich nepřátele, impregnace je a používat je, aby se vyvinout do konečných biologických zbraní.

Hráči mají přístup k řadě jednotek z low-end chrochtání na ultra-specializované válečníků, jako je Alien nosiče (schopen přinést děsivé facehuggers na bitevním poli), je velmi brutální a těžce obrněných vojenských Predátorů nebo hydraulicky mořské Exo-suit. Každá jednotka může být upgradován získat nové schopnosti a stát se ještě více smrtící.

pulsy hráčů bude rozmělňovat, protože se potulují děsivé, multi-prostředí planety představovat tropické džungle, jeskyně, pouštní osady a high-tech laboratoře umístěné v 21 různých mapách.

Klíčové vlastnosti

21 misí pro jednoho hráče: sedm Námořní, sedm Alien a sedm Predator hra hrála jako jeden ze tří různých ras; Každá rasa má vlastní vlastnosti a schopnosti, aby vyhovovaly jakýkoliv styl ovládání přehrávání a upgrade až 10 různých typů jednotek z různých ras včetně nových dosud nevídané jednotek, jako jsou Predator Hydra nebo Alien Ravager. 21 unikátních map celé prostředí klenout džungle, aby pouští Desítky zbraní, včetně zbrusu nových vybrat z několika, jako: Pulse pušek, harpuny, Blazer děla, a Exosuit vybavené dvoulůžkové Miniguns hromadou vylepšení, včetně námořního Commtech své oběžné dráhy zahájena náletu

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta