Call of Duty - United Offensive (SN) - Pc

Activision

5030917025174

5030917025174

Použité

38 Položek skladem

14 dnů

205 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePočítač
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Call of Duty - United Offensive (SN) - PC Hry Bazar

Popis

Call of Duty - United Offensive (SN)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Překvapením hit v roce 2003, Call of Duty ukázal na scrutinous herní publikum, které je tu víc střelců druhé světové války, než medaile cti. Známý pro své grafické realismu a obtížnou misi-založená kampaň, Infinity vyvinutý strategická hra byl zasloužený a obrovský úspěch. A jak s tolika počítačových her konaných v tak vysoké ohledu příchod rozšiřujícího balíčku bylo jen otázkou času. Ano přátelé, je čas na Call of Duty United Offensive.

Hosting úplně novou kampaň pro jednoho hráče navíc k hmotnosti režimy pro více hráčů, bude United Offensive dát svým hráčům hodně co dělat, dokud Finest Hour přijde.

Kampaň pro jednoho hráče, hra v jeho vlastní pravý, dává hráčům možnost zažít další hrst nejlegendárnějších konfliktů druhé světové války a přineslo s sebou celou řadu nových zbraní, nových map a charakterových schopností. Bitva v Ardenách a invaze Sicílie jsou zvláště zahrnující, a velké množství povětrnostním vlivům a výbuchů dělá dobrodružství o to více přesvědčivý.

Výše uvedená multiplayerová hra byla rozšířena také. Stejně jako nabízí sadu nových map určených pro nádrže nebo vojska války, United Offensive také poskytuje svým stoupencům tři nové multiplayerové módy až pro 32 hráčů. Ty se skládají z tankové bitvě, někdy-populární Capture the Flag a nadvlády. První dva jsou poměrně jednoduché, zatímco druhé, nadvládě, je trochu více do hloubky. Zde je nutné použít svůj důvtip, aby převzít kontrolu klíčových míst a současně zabránit nepřátelská vojska z dělají totéž. Je to velká výzva, která nikdy zestárnout.

United Offensive je ukázkovým příkladem toho, co lze očekávat od hodné rozšiřujícího balíčku.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta