Soldiers - Heroes of World War 2 - Pc

Codemasters

5024866324266

5024866324266

Použité

47 Položek skladem

14 dnů

205 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Soldiers - Heroes of World War 2 - PC Hry bazar

Popis

Vojáci - Hrdinové 2. světové války

(Omlouváme se za strojový překlad)

I když v podstatě RTS, Soldiers: Heroes druhé světové války má mnohem větší důraz na surový akce a, v důsledku toho se snaží dát hráčům více zahrnující roli ve zkušenostech. Koncept spojuje prvky 3D střílečka s těmi více tradiční strategie dovádění a následně napadá i taktické schopnosti, stejně jako vaše další viscerální bojovou zdatnost.

Hra vás vrhá do válečných bojištích druhé světové války Evropy a vám nabídne širokou škálu realistických bojových situacích. Jste ve velení malým týmem vysoce kvalifikovaných speciálních sil umístěných za nepřátelskými liniemi, a pověřeni úkolem je dostat dovnitř, provádění misi po ruce, a dostat je ven tak rychle, jak je to možné.

Existuje 30 různých misí, aby mohl absolvovat celkem, mezi nimi což vám umožní hrát buď jako britské, americké, německé nebo ruské síly. Každý z nich byl inspirován využije skutečných životních událostí druhé světové války, představovat autenticky modelované vozidla, zbraně, jednotky a munici. Mise také nabízejí širší prostor pro vašeho výběru akcí, v mnoha případech dává vám volbu na, řekněme, a to buď se rozhodnout pro stealth přístup nebo alternativně jít do všech zbraní vyšlehly plameny.

Zmíněný křížení žánrů je nejvíce prominentní v poněkud jedinečný kontrolní systém hry. Dva různé způsoby ovládání jsou k dispozici v podobě režimu Team a Direct Control - bývalý což vám umožní velení a přesunout celou jednotku a druhý uvrhnout tě do víru dění a dává vám kontrolu jednoho konkrétního vojáka. A odtud můžete stříhat, což je vždy příjemné.

Jak se dalo očekávat, vojáci nabízí komplexní podporu pro více hráčů, hráči umožňuje podílet se na akci - v obou kontradiktorním a kooperativní režimy - přes LAN nebo Internet.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta