Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition (S) - PC Hry

Ubisoft

3307215892794

3307215892794

Použité

Není skladem


842 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition (S) - PC Hry Bazar

Popis

Assassin Creed Syndicate - K Rooks Edition (S)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Londýn, 1868. Průmyslová revoluce rozpoutává neuvěřitelný věk vynálezu, transformovat životy milionů lidí s technologií kdysi nemyslitelné. Příležitosti vytvořené během této doby mají lidé spěchající do Londýna, aby se zapojily v tomto novém světě. Svět již není řízena králů, císařů, politiků či náboženství, ale nový společný jmenovatel: peníze.

Nicméně, ne každý je schopen využívat výhod tohoto boomu. Přes tankování motor britského impéria, životy pracovníků jsou jen o málo víc než soudním otroctví, zatímco horní několik procent zisku z jejich práce. Žijící chudé a umírající mladé, tím nižší třída sjednotí na protest jako nový druh rodinného € "gangů €", kteří se obracejí k životu v podsvětí v jejich boji o přežití. Zápas, dokud bdělé Assassins přijít na svou stranu a re-zapálit prastarý konflikt zahrnující londýnské vůdce, který bude echo v celé novodobé historie z podzemí, nahoru.

Představení Assassin Jacob Frye, který s pomocí svého dvojčete Evie, změní osud milionů v nadcházející Assassin Creed Syndicate. Rise shromáždit a vést podsvětí rozbít korupční sevření Londýně v viscerální dobrodružství plněné akce, intrik a krutý boj.

Představuje první Assassin u zrodu moderní doby - Vzhledem k tomu, drtě, vzpurný Jacob Frye, zvedni vévodové a vzít na nepřátele s bleskovými multi-zabití a kontralatě pohybů. Použijte zlepšené stealth taktiku uniknout své nepřátele, pak se uvolnil svůj arzenál zcela novými zbraněmi, včetně Kukri nůž, boxery a třtinovým mečem. Využívat nové technologie, jako lanového spouštěči měřítko budovy během několika sekund a vzít své nepřátele překvapením. Pojíždějte v uspěchaném světě PRŮMYSLOVÉHO LONDÝN - od Buckinghamského paláce na Whitechapel, bojovat a zvítězí přes masivní otevřeného světa viktoriánského Londýna. Parkour přes jedoucích vozidel vystopovat nepřátel nebo únik po odvážném nájezdu. Unést kočáry a zapojit se do no-SATB pouličních závodů nebo požár stopu destrukce na palubě parníků na řece Temži. Převzetí londýnského podsvětí - s Jacobem jako vůdce, si hráči mohou vytvořit Velké Británii je nejdivočejší gang, jedinou sílu, která může napadnout plutokratům a porazit soupeřící gangy, přinést svobodu utlačovaných mas. Nepřátelské pevnosti může být infiltrována pomocí arzenál zbraní ovládnout londýnské podsvětí. Od okrádání vlaky na záchranu pracujících dětí, budou hráči nezastaví před ničím, aby spravedlnost londýnských ulicích bezpráví.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta