Far Cry 4 (S) - Pc

Ubisoft

3307215793855

3307215793855

Použité

Není skladem


694 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Far Cry 4 (S) - PC Hry bazar

Popis

Far Cry 4 (S)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vítejte na Kyrat!

Postavený z legendární DNA svého oceněného předchůdce, Far Cry 4 přináší nejvíce expanzivní a pohlcující Far Cry zkušenosti dosud zcela nové a masivním otevřeném světě s integrovaným drop-in / drop-out co-op hru.

Skryté v Himalájích tyčícími se nachází Kyrat, zemi, ponořený v tradici a násilí. Jste Ajay Ghale. Cestovat do Kyrat splnit poslední přání své matky, se ocitnete zmítá v občanské válce svrhnout represivní režim diktátora Pagan min. Prozkoumat a procházet tento obrovský otevřený svět, kde nebezpečí a nepředvídatelnost skrývat za každým rohem. Tady, každé rozhodnutí se počítá, a každý druhý je příběh.

Prozkoumejte otevřený svět plný možností

Objevte nejrozmanitější Far Cry svět dosud vytvořili. S terénem trvající od zelenými lesy na zasněžené Himaláje, celý svět je naživu ... a smrtící!

Z leopardů, nosorožců černých orlů, a zlý medu jezevci, Kyrat je domovem množstvím zvěře. Jak jste si pustit na lovu pro zdroje, vím, že něco může být, že lov. Scout nepřátelské území shora ve zcela novém letu vírníků a poté klesnout zpět na zem ve svém křídle obleku. Nastupte zadní části šest tun slona a odkrýt svou hrubou sílu na své nepřátele. Vyberte si tu správnou zbraň pro práci, bez ohledu na to, jak duševně nemocný nebo nepředvídatelná, že práce by mohly být. S rozmanitou arzenálu, budete připraveni na cokoliv. Pagan Min

Pagan Min je zuřící narcis s komplexem Bohem. Vždycky byl fanouškem svému obrazu a prezentace sebe jako značka. Ambiciózní a nemilosrdný, self-prohlásil král Kyrat byl každým coulem charismatický vůdce. Dobyl Kyrat pomalu, tahání lidi, aby jeho věc - včetně Zlatých rebelům cestu. dostatečně rychle, idealismus se vzdává realitě. Pagan Min věří, že Kyrat Problémy spočívají v jeho spojení s minulostí. Ve snaze oddělit ty spoje, Pagan Min způsobí rozkol ve svém vlastním táboře. Může ovládat většinu Kyrat, ale při vytváření nepřátel Zlaté stezky povstání se narodí.

Co-op: přivést kamaráda

Ne každá cesta by měla být sama o sobě. Far Cry 4 umožňuje druhý hráč k poklesu dovnitř a ven na jakémkoli místě, re-představit kooperativní zkušenosti v duchu Far Cry pro příští generace. Nyní budete moci objevit a prozkoumat žijící otevřený svět Kyrat dohromady.

Aréna: co se stanete?

Prokázat svou bojovou statečnost a boj o přežití a slávu v aréně. Získat si respekt řvoucí davy a vyzkoušet své vůli přežít, bojovat lidi i hovada podobní, dokud pouze jeden soutěžící zůstane stát.

Multiplayer

Dostanete chuť Kyrat angažovanou historii ve zbrusu nové režimu sporné více hráčů. Hrát jako těžce ozbrojené voják Golden Path povstání, nebo jako člen starobylého Kalinag bojovníka kmene vybaveným smrtící síle přírody.

editor mapa: deathtrap designer

Vytvořte a sdílejte své vlastní mapy pomocí nejvýkonnější a intuitivní editor map někdy nabídl ve Far Cry povolení. Vaše výtvory bude získat pozornost, kterou si zaslouží díky svým zdokonalenými nástroji, lepší rozhraní a možnost publikovat a sdílet své mapy s komunitou.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta