Farcry 1 & 2 (SN) - Pc

Ubisoft

3307215765814

3307215765814

Použité

Není skladem


338 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Farcry 1 & 2 (SN) - PC Hry bazar

Popis

„Far Cry Vyvinutý společností Crytek a postavený na proprietární společnosti CryENGINE, je Far Cry taktická FPS, která vypráví příběh jednoho Jacka Carvera (nyní si musíte přečíst toto jméno v hlase chlapa, který vypráví celý hollywoodský film) Poté, co za sebou zanechal svou záhadnou a hořkou minulost a nyní rezignoval na provozování charterového obchodu na lodi v jižním Pacifiku, najme si Jack Valerie Constantine, aby ji tajně odvedla na nezmapovaný ostrov v Mikronésii. Poté, co je Valerie doručena bezpečně, Jackův člun je náhle napaden žoldáky, zanechávajícími ho uvězněného uprostřed ničeho a s přítelem ztraceným v hlubinách džungle. A tak dobrodružství začíná, když přijmete roli Jacka Carvera (Jacka Carvere!) ozbrojeného pouze s pistolí a udělil úkolům prozkoumat ostrovní ráj naplněný rtutí, zachránit výše zmíněnou přítelkyni a uprchnout naživu. Oh, a vystřelit peklo spousty padouchů. ještě více si Nister Twist, když Jack brzy odhalí celou řadu experimentů ve stylu Resi Evil, bizarních mutací a příšerných příšer. Far Cry 2 Hráči, kteří se odpoutali od předchozích her v seriálu, jsou odvráceni do divočiny Afriky v Far Cry 2. Předpoklad je jednoduchý - je tu obchod se zbraněmi a asi jde o jméno The Jackal. Hraje místní bojující frakce proti sobě, protože ... no, je to dobré pro podnikání. Vaším úkolem je vzít ho ven. O Far Cry 2 vynikají dvě věci. První je naprostá velikost hry. Hráči jsou prezentováni v otevřeném světě, který má celkem 50 čtverečních kilometrů a všechny jsou plné detailů. Druhým je to, kolik úsilí vynaložilo na design. Věci fungují tak, jak mají. Například oheň. Pokud se blížíte k osadě, musíte zaútočit a vítr je vzadu, nastavení suché trávy vám poslouží dobře, protože plameny budou foukat směrem k vašemu protivníkovi a váš útok bude pěkně spuštěn. Zkuste to ale s větrem, který fouká opačně, a ocitnete se alespoň zpívaní. To vše přichází s úplným online režimem pro více hráčů, který sbalí všechny výše uvedené možnosti, aby vyhodili mozky vašich kolegů - a cizinců - ven. “

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta