Rocksmith 2014 (S) With Real Tone Cable - Pc

Ubisoft

3307215713426

3307215713426

Použité

Není skladem


1 040 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Rocksmith 2014 (S) With Real Tone Cable - PC Hry bazar

Popis

„Rocksmith 2014 je zábavný a bezbolestný způsob, jak se naučit hrát na kytaru. Se seznamem skladeb, díky kterému se podnik vyplatí čas. Letošní verze Teach-yourself-Rock-Guitar navazuje na svého předchůdce, což je nejrychlejší způsob, jak se učit kytara podle národní americké studie. Další studie také uvádí, že 95% hráčů Rocksmithu tvrdí, že to zlepšilo jejich kytarové dovednosti. Rocksmith 2014 má zcela přepracované rozhraní a přichází s některými novými funkcemi a také s novým plně přizpůsobitelným „Riff Repeater“. To umožňuje hráčům vybrat jakoukoli část písně, kterou se mají učit, a usnadnit tak učení hráčům, aby si při hraní mohli upravit obtížnost. Přidán je také nový „hlavní režim“ pro zlepšení paměti při hraní. To přichází spolu s novou „kytarou“ „mini-hry, které jsou zaměřeny na zdokonalení různých kytarových dovedností. Rocksmith je použitelný u hráčů s vlastní elektrickou nebo dokonce basovou kytarou. 50 seznamů skladeb obsahuje:. Aerosmith - Walk This Way. Alice Cooper - N o Více Mr. Nice Guy. Alice In Chains - Stone. Arctic Monkeys - RU Mine? . Avenged Sevenfold - Bat Country. Bob Dylan - Knockin 'On Heaven's Door. Boston - Mír mysli. Bush - Machinehead. B'z - ultra duše. Def Leppard - Nalijte na mě nějaký cukr. Deftones - Moje vlastní léto. EarlyRise - pustina. Fang Island - Chompers. Foo Fighters - Everlong. Gold Motel - zbrusu nový druh modré. Zelený den - X-Kid. Iron Maiden - The Trooper. Jack White - šestnáct solí. Čelisti - zůstaňte. Joe Satriani - Satch Boogie. Kiss - Rock and Roll All Nite. La Sera - Láska je pryč. Kouzelné hůlky - černá magie. Mastodon - Krev a hrom. Minus The Bear - Cold Company. Monster Truck - Sweet Mountain River. Muse - rytíři Cydonia. Nirvana - Box ve tvaru srdce. Oasis - neohlížejte se v hněvu. Pantera - hřbitovní brány. Paramore - nyní. Tlapky - Bolest břicha. Queen - Jsme šampióni. Ramones - Blitzkrieg Bop. REM - Ztráta mého náboženství. Radiohead - paranoidní Android. Ratt - kulatý a kulatý. Red Fang - dráty. Rise Against - Spasitel. Rush - Duch rádia. Křičící ženy - shnilé jablko. Slayer - War Ensemble. Splashh - Vše, co chci dělat. Systém dolů - hypnotizovat. Tak Matsumoto - DALŠÍ. Dear Hunter - Stuck On A Wire Out Na Plot - Orange. The Kinks - Ty mě opravdu dostal. Policie - každé dech, který si vezmeš. Rolling Stones - Paint It, Black. Shins - Pro blázna. Rozbíjející se dýně - chiméra. Kdo - moje generace. Tom Petty a Heartbreakers - Mary Jane's Last Dance. Weezer - Řekněte, že to tak není. White Zombie - Thunder Kiss '65 "

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta