Splinter Cell Blacklist (S) Ultimatum Ed - Pc

Ubisoft

3307215689974

3307215689974

Použité

Není skladem


467 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Splinter Cell Blacklist (S) Ultimatum Edice - PC Hry bazar

Popis

Splinter Cell Blacklist (S) Ultimatum Ed

(Omlouváme se za strojový překlad)

Splinter Cell Blacklist je third-person orientované Akce-dobrodružství Stealth hra, která představuje sedmý splátku ve nejprodávanějšího Splinter Cell série. Hra je zaměřena kolem návrat Sama Fishera, které slouží jako vůdce nové, více tajného a nezávadné Echelon jednotky a úkolem jednotky k zastavení odpočítávání teroristů akcí zaměřených na amerických aktiv po celém světě. Herní vlastnosti zahrnují více hráčů a kooperační podporu hry, tekutiny tag-based "Killing in Motion" herní mechaniku, možnost dokončení mise lstí a volitelnou hlas vychází podpory senzor Microsoft Kinect.

Ultimátum Edition přináší možnost žít a dýchat jako konečný operativní prostředek: Sam Fisher. Kromě Splinter Cell Blacklist hry, toto vydání obsahuje speciální Ops digitální multifunkční hodinky, 24-stránkový Splinter Cell Ozvěny Graphic Novel a soft touch Sběratelský box.

Spojené státy mají vojenskou přítomnost ve dvou třetinách zemí po celém světě. Skupina 12 mají dost a iniciovat teror ultimatum s názvem Blacklist - smrtící odpočet stupňující se teroristické útoky na americké zájmy. Sam Fisher je vůdce nově vytvořené jednotky čtvrté Echelon: tajná jednotka, která odpovídá pouze na prezidenta Spojených států. Sam a jeho tým musí dopadnout tyto teroristy všemi dostupnými prostředky, a zastavit BlackList odpočítávání před tím, než dosáhne nuly.

Vlastnosti: fungovat bez omezení - Sam je zpátky ve svém taktickém obleku a brýle, a on je více smrtící, než kdy jindy. On je jediný tajné operativní s oprávněním jednat nad zákonem, a používá kruté metody vyslýchat nepřátele za účelem získání důležitých informací, které zabrání další Blacklist útok. Pokračování teroristy do vzdálených koutů světa, Sam létá z exotických místech po amerických městech, jak se závodí s časem, aby zjistili, kdo je za zakázaných kontaktů. Napínavé hry je obohacen o plné snímání výkonu pohyb, vytváří vysoce filmový zážitek. Killing in Motion - vždy o krok napřed, zabíjení v pohybu herní mechanik umožňuje Sam stávku se smrtící přesností označením více nepřátel, a pak eliminuje všechny v jednom plynulém pohybu. Aktivní Sprint mu umožňuje procházet prostředí snadno a plynule, lézt zdi a skok přes překážky, aby bylo dosaženo jeho další cíl na cestách. Volba pro využití Duch schopnosti - Hráči mají možnost využití Stealth založené Duch schopnosti k dokončení mise s minimálním rozlití krve. Poznejte sílu čtvrtého Echelon Prototypy - infiltrovat teroristické buňky pomocí nových miniaplikací, jako jsou modernizované hadí vačkou a mikro tri-rotoru drone, který umožňuje Sam zvěd dopředu, cíle známek na dálku, rozptýlit nepřátele, nebo explodovat s Frag granátem silou. Splinter Cell Blacklist je také dobývat fan-oblíbené jako lepkavou ostuda, a Close Quarters Battle, mohou hráči ovládat zakřivený a brutální Karambit nůž. Vybudovat nové Echelon - s mandátem přímo od předsedy, Sam buduje zcela nový Echelon jednotka; Jeho tým, jeho cesta. Anna "Grim" Grimsdottir je jeho technický manažer provozu, agent CIA Isaac Briggs přináší dodatečnou palebnou sílu, a rezident hacker Charlie Cole se završuje svou podporu posádku. Čtvrtý Echelon je plně mobilní ops jednotka s neomezenými zdroji a nejmodernější technologií na palubě repurposed stealth letadlo, Paladin. Užijte si plně integrován Experience - Sam a jeho tým jsou si vědomi teroristických útoků v reálném čase díky strategické poslání rozhraní (SMI). SMI umožňuje družstvo, které bude přijímat data o cíli cesty, které byly na cestách. Hráči mohou získat peníze na dokončení poslání a cíle a koupit modernizované zbraně a předměty z náboje SMI na palubě Paladina.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta