Rocksmith (With Les Paul Guitar + Cable) - Pc

Ubisoft

3307215639122

3307215639122

Použité

Není skladem


2 621 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Rocksmith (With Les Paul Kytara + Cable) - PC Hry bazar

Popis

„Rocksmith je hra na kytaru od společnosti Ubisoft, která umožňuje hráčům používat a naučit se hrát skutečné kytary. Hra obsahuje adaptér„ Hercules “, který spojuje standardní výstupní konektor kytary s konektorem 1/4 in (6,35 mm) na USB plug, který je kompatibilní s herním hardwarem hráče. K dispozici je také balíček Rocksmith, který má adaptér, kytaru Epiphone Les Paul Junior, pásek a dva plectrumy. Zatímco Rocksmith je náročná hra, je také zaměřena jako výuka , která učí 12 technik: Udržuje, posunuje, kladivo-zapnuto / vytažení, skluzavky, zatáčky, harmonické, ztlumení dlaní, tremolo, akordy, dvojité zastávky, akordy a blokované akordy. od arkádové střílečky až po hru typu baseballu. K dispozici jsou následující skladby: Dům vycházejícího slunce od zvířat Když jsem s vámi na nejlepším pobřeží, dostal jsem tě od černých klíčů Další dívka od černých klíčů Song 2 Blur Step Out of the Car od The Boxer Rebellion Slunce vaší lásky od Krém Sdílíme stejné nebe od The Cribs Boys Don't Cry od The Cure Chci něco víc od Dan Auerbach Rebel Rebel od David Bowie Nemůžu tě slyšet Mrtvé počasí Běh zpět na svou stranu Eric Clapton Take Me Out Franz Ferdinand Vzpomínáte si na hrůzy, které mi chybí Inkubus Slow Hands "[9] Interpol Angela od Jarvisa Cockera Dobře OK Miláčku od Jenny O Použijte někoho od Králů Leonů Jdeš mi cestou Lenny Kravitz Surf Hell Hell Little Barrie Sweet Home Alabama od Lynyrd Skynyrd Nepřirozený výběr od Muse Plug In Baby od Muse In Bloom od Nirvana Plemeno od Nirvany Kde je moje mysl? od Pixies jdou s tokem královen z doby kamenné vysoké a suché od Radiohead California Brain od RapScallions Number Thirteen od Red Fang Higher Ground od Red Hot Chili Peppers (Nemůžu dostat Ne) Spokojenost “[10] The Rolling Stones The Spider and Fly by The Rolling Stones Hrajte s ohněm The Rolling Stones Gobbledigook od Sigur Ros Panic Přepínač od Silversun Pickups Stínil Soundgarden Me a Bean by Spoon Mezi Lines by Stone Temple Pilots Vasoline by Stone Temple Pilots Tahy znamenají fenu od Taddy Portera Dokonalejší spojení od Tituse Andronicuse Dobré dost od Toma Pettyho a Heartbreakers Sklouznutí Sametovým Revolverem Leštěné Bílým Džínsem Ickým Thumpem od Bílých pruhů Ostrovů od xx Komína od Yellow Moon Band “

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta