Everquest - Shadows Of Luclin (s) - Pc

Ubisoft

3307212313889

3307212313889

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Everquest - Shadows Of Luclin (s) - PC Hry bazar

Popis

Everquest - Stíny Luclin (y)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Everquest, původně povolený v roce 1999, ukázala, že herní komunitu, co on-line hraní musel nabídnout. Přes nedostatek Dungeons and Dragons pravidla hry, to Rozsáhlá hra pro více hráčů Online hra na hrdiny (MMORPG) se ukázal neobyčejně úspěšný, a to z dobrého důvodu. Rozšiřování na úspěch dnes již legendárního originálu, Everquest: Stíny Luclin je nastavena na hodnotu otevřít zcela nový svět tajemství a ještě větší přesvědčivé hry.

EverQuest je typická role-playing příběh se odehrává něco takového. Krátce poté, co mocný drak způsobil zmatek na Norrath zanechal doplněk tvorů, bohové a konečná vládci světa Everquest dělí svou půdu rovnoměrně a začal vytvářet obrovské populaci unikátních tvorů na své nově nabyté území. Ale psancem Bůh, Luclin, viděl malicherné hašteření bohů "a ohavné výtvory, a vyrazil vytvořit svou vlastní civilizaci na Měsíci, která obíhala planetu. Že Měsíc byl brzy být jmenován Luclin.

Mohli bychom pokračovat vyprávět o událostech, které se vyskytují v Stíny Luclin, ale že by to zkazit. Pojďme se bavit o hraní málo.

Za prvé, tato expanze Everquest zachovává všechny základní funkce a herní struktury, které tvořily původní klasický titul. Zdraví, magie, zbraně, brnění, draci, rytíři - to vše zde. Ale pro další hraní a zvýšení úrovně odrůdy, Stíny Luclin zahrnuje povýšení systému non-level-založené pro stávající hráče, kteří dosáhli úrovně 50 nebo vyšší. To pomáhá přinést něco nového jak pro veterány a nových hráčů této série Everquest.

Existují 25 zbrusu nové prostředí, aby byla mistra, ve kterém můžete bojovat s novými questy, získávat nové položky a pracovat s novou sadou non-hratelných postav.

Vizuálně, hra byla výrazně zvýšena a obsahuje vylepšený grafický engine a velmi detailní modely postav, ponoření hráče do více uvěřitelný prostředí. Tam jsou zvýšené minimální požadavky tak, aby odpovídala (256 MB RAM!), Ale je to také stojí za to.

Everquest: Stíny Luclin je fantastická online hra, která by měla udržet hráči "kolektivní RPG-hlad na uzdě delší dobu.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta