Moon Project, The - Pc

Ubisoft

3307212305303

3307212305303

Použité

Není skladem


264 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Moon Project, The - PC Hry bazar

Popis

Moon Project, The

(Omlouváme se za strojový překlad)

Konflikt odhalen v roce 2150 Zemi posuny na Měsíc, kde Lunar Corporation a Spojené státy Civilizovaný bitva o kontrolu této strategické základny. V průběhu hry, výsledky experimentů tajnůstkářských Project slunečnímu záření Lunar Corporation donutit obě strany změnit taktiku jako nový druh hrozba se vyvíjí.

Hra si zachovává své oceňované kořeny, který se může pochlubit jak to dělá, jeden z nejvíce flexibilní a snadno použitelný plně trojrozměrných grafických motorů kdy viděl v strategická hra v reálném čase. Zatímco přechod na 3D má zkažené úsilí mnoha herních návrhářů, developer Topware vytvořil co je rozpoznán jako nejvíce hratelný a vizuálně působivé strategická hra kolem.

Moon Projekt nabízí řadu vylepšení a vylepšení oproti svému předchůdci. Například proto, že hra nabízí nové jednotky, struktury a mapy, které vyžadují zcela nový styl hry. Technologie displeje byl kompletně přepracován a nabízí řadu zcela nových speciálních efektů, včetně meteorické roje zemětřesení a dalších meteorologických katastrof. Několik nových funkcí ve hře velet různé herní strategie - hráči mohou nyní recyklovat jednotek a struktur, a složitost systémů tunelových byla zvýšena.

Struktura mise byla vylepšena, aby umožnily rozmanitější styl hry s tím, že hra zabalené do bohatou a pestrou děj. Stohy skrytých cílů a úkolů odhalit další tajemství.

Výzvou nezastaví, jakmile válka byla vyhrál, nicméně. Moon Projekt nabízí jedno z nejvíce plně vybavených editorů úrovni kdy navrhli, takže hráči si mohou snadno přizpůsobit stávající terén nebo navrhnout vlastní od nuly. Doplňkové textury lze snadno importovat, takže hráči si mohou navrhnout úrovně se zcela čerstvých tématy. Tato flexibilita rozšiřuje až na každé jednotlivé jednotky, se všemi atributy plně konfigurovatelné.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta