Prince of Persia (2008) - Pc

Ubisoft

3307211609129

3307211609129

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Prince of Persia (2008) - PC Hry bazar

Popis

Prince of Persia (2008)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Prince of Persia je známé jméno, když byl asi od roku 1989. Hry nesoucí tento název prošly třemi hlavními verzemi Původně 2D, hra byla přinesena až do dnešního dne s 3D verzi v The Sands of Time v roce 2003, který byl následovaný dva podobných her. Nyní je tu další zásadní přepracování pro tuto novou hru, nazvaný prostě Prince of Persia.

Byste být odpuštěno pro myslet, že tento "zcela nová" věc je jen humbuk, protože základní hra zůstává nezměněna od Sands of Time. Je to stále akční adventura, s důrazem na akrobatickém pohybu, záhadné a boji. Grafika dostali zajímavou re-práce od posledního trilogie her. Tato hra vypadá nádherné, skvěle modelované a animované postavičky, je vydáno v silně ohraničené ploché cel-stínované styl, který z nich dělá vypadají jako postavy z filmu skenerem temně.

Stejně jako u všech předchozích Prince of Persia hry, tentokrát zaměřuje na akrobatických schopností princova pohybovat přes úroveň. Řídicí systém může zdát trochu neintuitivní a nešikovný na první, ale jakmile si zvykli na to, schopnosti postavy skočit, zeď-run a gama stěny stane druhou přirozeností, a umožňuje postupovat přes působivé úrovně s lehkostí. Tentokrát však princ je spojený s pohledný vedlejší postava nazývá Elika. Má silné magické schopnosti, které můžete provést kontrolu na pomoc prince na jeho cestě k porážce Ahriman, starověký bůh tmy. Ahrimen byl propuštěn ze svého vězení.

Hlavní rozdíl s tímto novým Prince perského hry je, že to je nelineární, takže princ a Elíka může zkoumat jakoukoli část kdekoliv a kdykoliv. Máte-li ztratit kdykoli bude Elika dát pokyny o tom, kam jít dál. Jedním z dalších inovativních funkcí Prince of Persia je, že je nemožné zemřít. Pokud vynecháte skok a pád do propasti, bude Elika skok akrobaticky a pochopit zápěstí a vytáhněte vás do bezpečí.

Během boje, The Prince používá meč a jeho rukavici. Rukavici lze použít k blokování nepřátelských útoků a vyzvednout jeho oponenty a hozen do vzduchu. Princ lze také použít své akrobatické schopnosti skákat kolem úrovně k útoku z různých směrů a vyhnout se nepřátelské útoky.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta