Blazing Angels 2 - Pc

Ubisoft

3307210253279

3307210253279

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Blazing Angels 2 - PC Hry bazar

Popis

Blazing Angels 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Blazing Andělé tajné mise ukazuje druhé světové války z jiného úhlu pohledu - to elitního pilota, který je součástí tajného týmu. Ve hře, hráč bude provádět některé z nejnebezpečnějších misí v exotických místech po celém světě. Jako elitní pilot, hráč přechází z jednoho velkého dobrodružství do druhého, zatímco bojuje nejvíce smrtící zbraně experimentální Třetí říše. Posláním družstvo je, aby se zabránilo poslední zbraň z staví. Chcete-li pomoci hráči v tomto hledání, které mají k dispozici sortiment vysoce experimentálního letadla a ozbrojení. Blazing Andělé tajné mise pochází přímo z učebnic dějepisu většiny přísně tajných projektech druhé světové války.

Klíčové vlastnosti Blazing Angels Secret Missions zahrnují:

Živoucí, dýchající svět - postavený na zcela nový, nejmodernější vizuální technologie, svět tajné mise je více uvěřitelný a než kdy jindy. Létat nad kopci a horami, procházet zrádných horských průsmyků a Rvačka v oblacích s nepřáteli.

Zúčastněte se rozsáhlých bitev prostřednictvím různých podmínek: tmy, déšť, sníh a turbulence vzduchu.

Různorodé a Neobvyklé scénáře - Secret Missions se hráči z celého světa, z Paříže, Říma a Moskvy do exotických míst, jako Rangúnu i Káhiry a nejvyšší pohoří Himálaje. Každá mise přinese své vlastní překvapení, zvraty a jedinečné výzvy.

Prototyp technologie - Hráči budou mít přístup k některým z nejpokročilejších a neobvyklé letadel a zbraní z druhé světové války, stejně jako přístup k obrovskému sortimentu zbraní, včetně vysokorychlostních děly a brzy řízených střel.

Rychlá Multiplayer Action - Multiplayer je k dispozici zdarma pro všechny, co-op a squad-based hra, včetně zbrusu nového Capture the Flag a režimy Epická bitva, druhé vypoukliny dva týmy hráčů proti sobě ve velkém měřítku bitvy s přemožitelná základy a cíle, které mohou být zničeny s cílem získat převahu na soupeře.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta