Call of Cthulhu: Dark Corners of the... - Pc

Ubisoft

3307210222022

3307210222022

Použité

Není skladem


309 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Call of Cthulhu: Dark Corners of the... - PC Hry bazar

Popis

Call of Cthulhu: temných koutů ...

(Omlouváme se za strojový překlad)

Napsaný v roce 1926, HP Lovecraft gothic hrůza román Call of Cthulhu i nadále inspirovat generace fanoušků fantasy. Zabývá se tématy normálních lidí, kteří mají řešit děsivý a silný, bezejmenné démonické bytosti, stejně jako boj s vlastní rozum a psychické poločasu. Tak bohatá je svět navrhli Lovecraft, že je neustále nakreslené na filmařů, spisovatelů, pen-and-paper RPG fanoušky, a samozřejmě vývojáři videohry. První Call of Cthulhu adventury se objevil již v roce 1993.

V této době, kdy "přežití horor" žánr může vytvořit takové atmosférické hry, je to jen přirozené, že lidé by měli chtít, aby se více Cthulhu hry. Temných koutů Země může být ještě nejvěrnější pokus. Přežití horor hra v pohledu první osoby, hra vás staví v roce 1920 boty Jack Walters. Původně policista Jack opustil povolání poté, co pro tísňová volání, aby hlášených výstřely ho nechal na pokraji šílenství. Nikdo ale Jack ví, co viděl na té hrozné noci, ale i šest let poradenství ho nevyléčí. Ten nyní pracuje jako soukromý detektiv, přičemž pouze na případy, které by ho mohlo vést k pravdě za tím, co zažil.

Hra se odehrává v roce 1920, s autentickými zbraní, oblečení a architektury přináší novou Anglii k životu. Hra obsahuje mnoho děsivé a tmavé výtvory HP Lovecraft, muž, který odpovídalo Barbar Conan tvůrce Robert E. Howard a inspiroval likes Stephena Kinga a Anne Rice. Budete muset řešit hádanky, jakož i prozkoumat a bojovat monstra, ale budete také muset bojovat o svou duševní zdraví. Systém "Dynamic Sanity" bude mít halucinace, paranoia, záchvaty paniky a závrať blíží. Lushly autentický a děsivá hra, to je vázán na potěší fanoušky Lovecraft práci a bavit fanoušky survival hororu.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta