Blazing Angels - Squadrons Of WWII - Pc

Ubisoft

3307210220844

3307210220844

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Blazing Angels - Squadrons Of WWII - PC Hry bazar

Popis

Blazing Angels - Squadrons druhé světové války

(Omlouváme se za strojový překlad)

Blazing Angels je letový pasáž ve stylu sim zasazen do druhé světové války, a umožní hráčům skočit rovnou do vzduchu bojové akci, a jejich cestu od bytí nováčka až po vedoucím esem letky.

Hra umožňuje hráčům zažít nejvíce uchopení a slavné bitvy druhé světové války očima stíhací pilot velitel letky a eso. Z bitvy o Anglii, útoku na Pearl Harbor, k bombardování Berlína, budou vaše pilotní schopnosti vytvářet historii druhé světové války. Ať už je to invaze Filipínách, Nelítostný boj za pouštích severní Afriky, nebo bitva o Británii, hráč a jeho letka mají za úkol otáčet příliv války. Cílem hráče je dobýt oblohu západní Evropě, severní Africe a Tichomoří a přinést jeho letka zpět živý.

Hra obsahuje inovativní letky na bázi hry, s AI-kontrolované wingmen poslouchá příkazy přehrávače. Plus, jako pilot dovednosti zlepší, tak bude dovednosti své letky. Pilotního hrdinství a vůdčí schopnosti rostou také v průběhu kampaně jako hráči létat s jejich letky a snaží se vyvíjet společně do boje proti eso síly.

Piloti si mohou vybrat z celé řady 40 autentického druhé světové války letadla, včetně známého P-51 Mustang P-38 Lightning, B-17 Flying Fortress, Luftwaffe Messerschmitt, Supermarine Spitfire a japonský Zero. Z křídel nýty do nosu umění a podrobných kokpitů, tato letadla jsou stejně jako skutečná věc. Hráči řídit jejich letek přes 20 misí zastavilo srdce, začínat jako neškolené rekruty a vyvíjející se přes bojovou zkušeností do Ace Combat pilotů.

Hra je autentická atmosféra WWII umožňuje hráčům dostat se v těsné blízkosti průmyslové terénu Německa po náletu, bombardovat ostrovy v Pacifiku, nebo se vynoří z oblačnosti nad Londýnem a střetnout se s nepřítelem. Křivka učení hry je také velmi snadné - to je zvednout a hrát pasáž ve stylu letu sim, ne ten, který potřebuje telefon kniha velikosti manuál a za měsíc se učit. Hráči mohou také zažít Planoucí Angels až s 19 dalšími hráči on-line, zapojit se do buď head-to-head soubojů nebo v kooperativní týmové hry.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta