Splinter Cell: Double Agent - Pc

Ubisoft

3307210219992

3307210219992

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Splinter Cell: Double Agent - PC Hry bazar

Popis

Splinter Cell: Double Agent

(Omlouváme se za strojový překlad)

Přehrávání dvojitého agenta je nová černá. Pokud nám pochyb o tom, viz Volavka, či Martin Scorsese předělat: The Departed. Ale poprvé se skutečným Splinter Cell série dostane na palubě omáčku-rozjetého vlaku vláček.

Obecný pojem dvojitý agent dokonale zapadá do série Splinter Cell, která vždy měla své kořeny pevně v špionáže a stealth žánru. A umožňuje čelit, pokud jste dvojitý agent, nejlepší, aby nechodil upozornit na sebe.

Takže ještě jednou, budete mít roli Sama Fishera. Ale tentokrát, namísto stealthing kolem v černé barvě jako součást agentury NSA "Black Ops" a brát na padouchy, můžete jít tajně s teroristickou organizaci a vezměte je na zevnitř. Záludný.

hluboký kryt Samův je nastavena složité inscenace řady bankovních loupeží a vražd, jejímž výsledkem je Sam skončí ve vězení s teroristickou organizací člena. Společně vymanit se z vězení, a Sam je úspěšně vložena, jak říkají typy špionážní.

Tento tajný bratr schtick ve skutečnosti není případ rozjetého vlaku skákání - to je příležitost pro Ubisoft vnést nějaké drama do série, jak jste se potýkají s morálními dilematy jako rovnou linii dobrý chlap musí udržovat jeho krytí mezi zlem terorista spodina.

Jako první generace výlet pro sérii SC, Double Agent vypadá úžasně - a dodává ty doteky Blížíme očekávat od 360 - jako dynamický systém počasí, který umožňuje viditelnost proměnné v průběhu hry - přidání napětí na již nervu -racking mise jako váš cíl bliká dovnitř a ven z pohledu. A protože to je vše, dynamický, až se příště budete hrát prostřednictvím zkušenosti mohou být nepatrně odlišné.

Double Agent uvidí budete procházet po celém světě, s úrovněmi jak daleko se šíří jako je Rusko, Kongu, New Orleans a Šanghaji ... takže sbal si kartáček na zuby. Nebudete mít moc jiné aparáty k dispozici, alespoň zpočátku, jak jste k udržení své krytí.

Velikost mapy Double Agent se výrazně zvýšil - s nejmenším mapou v nové hře je větší než největší z předchozí hry, Splinter Cell: Chaos Theory.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta