Myst V: End Of Ages - Pc

Ubisoft

3307210204400

3307210204400

Použité

Není skladem


264 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Myst V: End Of Ages - PC Hry bazar

Popis

Myst V: End Of Ages

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jeden z nejpopulárnějších počítačových her všech dob, Myst je zakotveno v adventure her jako zářný příklad toho, jak by mělo být provedeno, a je tak přístupný, aby to mělo ve vítězství nad zástupy fanoušků žádné potíže. Nyní Rand Miller a jeho tým v jeho studiu, Cyan světy jsou zpět zabalit dlouho běžící ságu v Myst V: Konec věků. Jako poslední v řadě, Myst V klade za cíl být uspokojující finále jako Cyan Worlds přinést epos na vrcholné konci. Příběh sleduje Yeesha, dcera Atrus a Kateřina a pouhé dítě v první hře. Ona je však jediný znak, který si budete pamatovat z předchozích her.

Stejně jako předchozí Myst hrách, hratelnost je poháněn pouhým ukázáním a kliknutím učinit rozhodnutí. Myš orientovaný charakter hry je rozšířena poprvé s přidáním funkce břidlice, na které čerpat symboly jako součást hry. Světy jsou vizuálně bohatší než kdy předtím, a vyneseno v reálném čase 3D poprvé. A pryč jsou ty staré živé akční sekvence, nahradil tentokrát s působivě výraznými znaky CG. Jak hra je nyní pravda, 3D a ne předrenderovaných, je tu také možnost prozkoumat světy FPS myši a klávesnice stylu.

S zajímavých hádanek, ale ještě zajímavější příběh vás táhne podél k uzavření série pěti část, spravedlnosti bylo učiněno na Myst dědictví. Hra, která byla již dobře známá pro své přístupnosti se stala ještě více intuitivní a příjemné pro hráče a non hráči podobný. A funkce břidlice přináší velmi zajímavý nový sklon k zahájení řízení. V reálném čase 3D činí hru více průzkumné a absorbování než kdykoliv předtím - je to triumfální a dojemně ručně končí k uspokojení sérii. Zbývá jen proto, aby viděl, co Cyan dostane až příští.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta