Crime Scene Investigation PLUS Dark Moti - Pc

Ubisoft

3307210184122

3307210184122

Použité

Není skladem


242 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Crime Scene Investigation PLUS Dark Moti - PC Hry bazar

Popis

Crime Scene Investigation PLUS Tmavě Moti

(Omlouváme se za strojový překlad)

CSI: Crime Scene Investigation zavražděné ženy ... zabitého policistu ... záhadný žhářský případ. Co znamenají tyto trestné činy mají společného? Zadejte drsný svět CSI a hledat pravdu s Grissom, Catherine, a celý tým Crime Scene Investigation. Vyzbrojen high-powered forenzní zařízení a ostrými důvtipu, ponořit se hluboko do tajů pěti matoucí činu odhalit pravdu. Nepoužívejte jen dívat na akci. Žij to.

Jako nováček CSI agent, máte hodně dokázat, a jediný způsob, jak získat certifikaci řešitelem je řešit šest unikátních záhady prostřednictvím forenzních technik, intuicí a iniciativy. Trestné činnosti zahrnují zabití, vloupání, loupeže, přepadení a únos - ale je to jen na vás, aby odhalil pravdu o těchto záhadných událostí.

Se svobodou, aby svou práci mimo uzavřené laboratoři, budete za úkol zkoumání zašlých locales této hry při hledání stop, svědků nebo jakékoliv jiné cenné informace. Velkou část svého času strávíte interakci s jinými non-hratelných postav, jak si hledat nové vedení. Některé z nich budou velmi hovorný, jiní budou méně ochotné. Můžete přesvědčit?

CSI je krásné vypadající hra, představovat desítky vysoce detailní prostředí s uvěřitelných kulis. Ale mnohem důležitější je, že nezklame jako hra. Je to sakra myslitele to jedno, ale rozhodně stojí za go.

CSI: Dark Motives temné motivy vypráví příběh věrný televizním seriálu, ve kterém tým pěti noční směny vyšetřovatelé, jednoho policistu a pár laboratorních techniků společně pracovat v Las Vegas, shromažďování a analyzování důkazů pomocí forenzní vědy techniky k řešení zločinů , Budete hrát jako CSI nováček trénink s nejlepšími strážci zákona Las Vegas, ale tentokrát budete najít to trochu složitější.

V čem je psychicky vysilující hra, tmavé motivy nabíjí hráčům řešit některé pět nových případů, z nichž všechny jsou mnohem delší a hlubší, než tomu bylo v předchozí nabídce. Nicméně, budete vyzbrojeni množstvím forenzní zařízení, které zahrnuje prachovky o otiscích prstů, UV světla, luminol a dokonce i DNA sekvenceru, takže vaše možnosti bude hojná.

Hra také hraje hostitele pro několik známých a úžasně vykreslen non-hratelných postav, z nichž všichni holé silné podobnosti k jejich reálném životě protějšky. Pro fanoušky seriálu, to pomáhá, aby se za dobrodružstvím mnohem autentičtější, ale bez ohledu na to, Tmavé motivy je psychicky uchopení virtuální drama. Zapojit.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta