Warlords IV - Heroes Of Etheria - Pc

Ubisoft

3307210152947

3307210152947

Použité

Není skladem


264 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Warlords IV - Heroes Of Etheria - PC Hry bazar

Popis

Warlords IV - Heroes Of Etheria

(Omlouváme se za strojový překlad)

Dlouhý běh série, Warlords učinila jeho přítomnost cítil na PC po dobu poměrně málo nyní let. Je to taktická bojová hra, která staví hráče proti tisícům nepřátel a že se také může pochlubit celou řadu RPG prvků. Poslední v řadě, Warlords IV, byl na kartách pro docela někdy v Ubi Soft, ale utrpěl četná zpoždění. Nicméně, v běhu až do Vánoc 2003, nejočekávanější hra v sérii je konečně připraven.

Warlords IV se nachází v neklidné zemi Etheria, ve kterém staří nepřátelé, jako Trpaslíci, elfové a skřeti pokračovaly ve své starobylé nepřátelství a nemrtvých legie Pána Bane se vrátili. Siriané pokračovat v pátrání po dominanci, a neklidný šeptá mluvit o Volturnans, závod ještě více zla než nemrtvých.

Příběh a téma Warlords IV je opravdu velmi "RPG-ish", ale jako hra, je to pevná dobrodružství s velkou hratelností a dlouhověkosti. Novinkou v čtvrtém dílu je inovativní Speed ​​taktického systému. Tato hra mechanik byla implementována urychlit tempo hry a dát hráčům větší kontrolu nad svými armádami.

Počítač AI, která byla zvýšena na tvrdší výzvu a dělá pro některé opravdu mazaný soupeřů. Raných fázích hry se pouze naučí hráče, jak hra funguje, které nabízejí jednoduché vítězství, zatímco pozdější etapy ve hře jsou ďábelsky obtížné a může trvat několik pokusů.

Ostatní přírůstky patří svěží 3d tavené terén, zbrusu novou kampaň, deset různých protivníků, kouzla, nové jednotky a tvory, vítězství podmínky, skvělý soundtrack fantazie a několik nových více hráčů funkce pro až osm hráčů.

To je jistě nejrozsáhlejší vydání v seriálu tak daleko. Nebuďte překvapeni vidět více z válečníků v nadcházejících letech.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta