Piglet's Big Game - PC Hry

Ubisoft

3307210143242

3307210143242

Použité

Není skladem


250 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Piglet's Big Game - PC Hry bazar

Popis

Prasátko a jeho Big Game

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jak jste si mohou, ale nemusí vědět, Prasátko a jeho velký film je další film nabídka od těch magických tužky na Disney. Zda nebo ne plán je kategoricky aby se celuloid hvězdy z každého a každý z Medvídka Pú kamarádi se teprve uvidí, ale udělali to s Tigger, a teď je řada na malé prase je. Jak se dalo očekávat, že s vydáním filmu dětském, existuje několik doprovodných herní nabídky, jako je 3D dobrodružství na PS2 a GameCube, a tento puzzle založené na názvu aktivity, zaměřené na 3-5 let, na straně PC.

Ne tak docela v souvislosti s dějem filmu, Prasátko a jeho Big Game vypráví o pátrání, ve kterém mladí hráči pomohla vepřový protagonista najít přísady pro velmi velký polévka, která je Rabbit dělat na oslavu. Pomocí jednoduchého point-and-click rozhraní, myšlenka je vést Prasátko kolem známého Hundred Acre Wood a dostat se do trochu průzkumu, vyhledávání a řešení puzzle. Samotní hádanky objeví v podobě nejrůznějších hlavolamů, které jsou určeny speciálně na pomoc při rozvoji hráčských prostorových, organizační, strategické a tvořivého myšlení. Na vrcholu toho existuje také několik mini her účastnit se, poskytující trochu dodatečného zábavy.

V průběhu každé činnosti, kterou se setkat všemi oblíbené postavy z Pooh vesmíru, to vše vykreslen s Disney ochranné známky bohaté a pestré stylu. Podél cesty, najdete sami pomáhat Pooh upnout svou zlomenou Honey Pot tak Tigger jej naplnit medem; navigaci si cestu přes lilie rybník na Kanga a Roo piknik; dělá trochu malování Ijáček; a pomáhá Owl najít jeho koření na všech důležitých polévky.

S důrazem na vzdělávací prvky, stejně jako zábavu, Prasátko a jeho Big Game na PC je ideální pro mladé Winnie Pooh ventilátoru, neboť jim umožňuje plnit všechny své oblíbené postavy při výkonu své mladé mozky ve stejnou dobu. Tato hra se nedoporučuje pro fanoušky Doom - i když to může pomoci, aby se zabránilo jejich zabití své spolužačky.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta