Disney Coaster - Pc

Ubisoft

3307210142856

3307210142856

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Disney Coaster - PC Hry bazar

Popis

Disney Coaster

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tak rozmanité jako simulace a řízení žánry jsou, nelze popřít, že některé aspekty těchto her jsou mnohem zábavnější než ostatní. Rollercoaster simulátory jsou obzvláště oblíbené u hlavního proudu, ale mnoho hráčů prostě chtějí budovat tácky a jízda je; nechtějí celý strategický prvek, který jde s těmito hrami. Naštěstí stará dobrá Disney vydala Disney Coaster pro PC. Viz, existuje Bůh.

V marné snaze nikoliv na státní zřejmé, Disney Coaster je 3D simulátor horské dráze s důrazem na design, konstrukci a motivů. Hra sama o sobě je rozdělena do dvou odlišných způsobů hraní - Režim Imagineering a režim Build.

Předpoklad bytí Imagineer míst, která jste v roli horské projektanta, v němž bude zábavní park klienti vyhledávají vás ven a požádat o vzory, které musí splňovat určitý soubor požadavků. Někteří klienti mohou požádat o krotkých horské dráhy, zatímco jiní budou žádat o hardcore bílo-koleno jízd. Jak jste úspěšně dokončit každý úkol, vaše pověst jako na horské designér začne růst.

Režim stavět je trochu přitažlivější, zmírnění omezení na roli dráze designéra. Tady, svět je vaše ústřice a ty jsou uvedeny naprostou volnost k vytvoření jízdy stejně vysoký, rychlé a extrémní jak se vám líbí. Dobré věci.

Herní svět sám o sobě, a to díky nejnovější grafické technologie PC, je ohromující a pozornost k detailu, je obdivuhodná.

Ale je to fyzika za herního enginu, který přinese všechno dohromady. Jednoduše řečeno, pokud porušíte zákony reálném fyziky, vaše dráha nebude fungovat ve virtuálním světě. Je to důležité pro to hra, jako to mít smysl pro realismus, a vybízí hráče, aby být kreativní ve svých návrzích.

Disney Coaster je skvělá hra a ačkoli to může odvolat většinou ti, kteří provádějí pravidelný pouť do Alton Towers nebo Blackpoolu, bude užil každý, kdo ji hraje.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta