Monsters Inc. Scare Island - Pc

Ubisoft

3307210138835

3307210138835

Použité

Není skladem


264 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Monsters Inc. Scare Island - PC Hry bazar

Popis

Monsters Inc. Scare Island

(Omlouváme se za strojový překlad)

V Scare Island, hráči si mohou vybrat trénovat buď jako Sulley či Mike (spínací snadno mezi nimi na jakémkoli místě ve hře), přičemž každá postava má různé taktiky vyděsit vhodné, aby jejich osobnosti - Sulley je zděšení jsou divoký a intenzivní, zatímco Mike jsou trochu komicky. Každé monstrum má také své vlastní speciální pohyby - Sulley je mistr vývrtky Slap Attack Monster Fur Flop Letecký vrhnout a salto skok, zatímco Mike šíří teror pomocí je točící se míček útoku, Bouncing Eyeball Letecký Pounce a Double Hover skok.

Sulley a Mike jsou pomáhal na cestě týmem profesionálních "vyděsit trenéry", včetně rychlosti trenérem Randalla (kteří musí být poražen ve speciálních výzev k odemknutí některé z úrovní ve hře), orientace trenér Roz a panem Waternoose - velký šéf na Monsters, Inc. a jednání děkan Scare Island.

Děj se odehrává na Scare Island, který zahrnuje tři hlavní cvičiště -městské, pouště a arktické - s každou zem bydlení nových vyděsit cílů vhodných pro jejich nastavení. Jako děti jsou tak nebezpečné pro Monster světa, vyděsit cíle vyděsit ostrova přicházejí ve formě "nervy", učenlivý pobočka Monster rodokmenu, který existuje pouze za účelem trénovat Odrazovače. Je-li Nerve úspěšně terorizoval, výkřik kanystr je naplněna a nerv je dočasně zbělely.

Jako Mike a Sulley postupovat přes jejich výcviku, jsou odměněni "Osvědčení o Terror Dosažení". Potom, když dva netvoři konečně absolvoval (a jsou přijímány jako plnohodnotní zaměstnanci Monsters, Inc., jsou nabídnuta možnost projít celý ostrov znovu - ale tentokrát jako "Top Odrazovače".

Klíčové vlastnosti

Výběr ze dvou hlavních postav - Sulley a Mike - každý má své vlastní speciální pohyby a schopnostmi. Vystoupení mnozí z hlavních postav filmu, včetně Randall Boggs, Henry J. Waternoose, Roz a Flint. Výběr ze tří tréninkových oblastí - Urban, pouště a arktické - každá se čtyřmi regiony. Speciální "vylepšení Monster - včetně monster trampolíny, zvýšení rychlosti šípy a flingshots - k dispozici všem hráčům, kteří vydělávají čtyři bronzové medaile v každém regionu. 11 minut bonusových filmových klipů

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta