Splinter Cell - Pc

Ubisoft

3307210125132

3307210125132

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Splinter Cell - PC Hry bazar

Popis

Splinter Cell

(Omlouváme se za strojový překlad)

Humbuk kolem verzi Xbox Splinter Cell je nyní utichl, a něco, co se vždy děje po vydání hodně-očekávaný titul, jsme viděli to, hrál a nyní berou všechny své výjimečné kvality za samozřejmost. ohromující vizuální Hra se zvýšily laťku, spolu s naším očekáváním, a teď požadujeme ještě víc ze hry. No, to může být nyní spokojen s tímto vydáním pro PC, který přináší stejný stealth 'em up akce, s klouzavějších vizuální, vyšším rozlišením a ještě většímu využívání ochranných známek svůdné osvětlení hry. Jo, a trochu jiný řídící systém.

Ovládnutí jedné Sama Fishera - nejlepší polní dělník mlčenlivé "black-ops 'NSA dílčí agentury Third Echelon - hráči jsou zaslány ke spuštění zoufalé mise jako vlády v krajním případě. Mise, jako je infiltrovat ústředí CIA, zajištění kritickou inteligenci a ničí výhrůžné údajů a zařízení jsou do značné míry run-of-the-mlýn na toho chlapa, takže hráči opravdu mají své práci jako stvořený. Hlavním cílem je zůstat nezjištěný, neutralizovat každého nepřítele a jeho opuštění beze stopy.

Důraz je nejvíce rozhodně na utajeném stránku věci tady s hlavní postavou mající přístup k masivní škále hbité pohybů a schopností. Potápění kotrmelce, visící z říms, nekoukat kolem rohů, a dokonce i zářící až svody jsou zapotřebí, pokud je zůstat nezjištěný. Prostředí celé Splinter Cell jsou vysoce interaktivní, s hráči schopni využít jakékoli předměty ležící v okolí, střílet z jakékoliv světlo, a využít stínů.

Za předpokladu, že máte sílu grafické karty, hra opravdu vypadají docela chutné. Dynamické osvětlení a stínování, Vertex shadery, objemový osvětlení a textury renderování vše sečíst, čímž se prostředí k životu. Ale to je osvětlení, které je nejpozoruhodnější. Každé světlo ve hře má simulovanou zdroj, který se chová realisticky, odlévání stíny a odráží odpovídajícím způsobem. A to je tyto stíny, které musíte ovládat a využít ke svému prospěchu, pokud jste zůstat nepovšimnuto.

Jedním z mála dalších klíčových rozdílů mezi tímto a Xbox verze je metoda řízení. Klíčovým prvkem hry je ovládání rychlosti (a tudíž hlasitost) Sama, kterého bylo dosaženo poměrně snadno přes levou thumbstick. V PC verzi, která využívá svůj typický způsob klávesnici a myš ovládání (W, A, S, D, atd.) Je s regulací otáček pomocí kolečka myši, přepínání mezi čtyřmi stupni rychlosti. To může být docela složité zvládnout na první a může způsobit několik problémů při skoku na dlouhé vzdálenosti a zapomenete nastavit rychlost na plný, ale brzy zvládl a může občas pocit, že spíše zlepšení oproti originálu.

Což nás přivádí k ideálnímu shrnutí pro hru. Není pochyb o tom skutečnost, že Xbox verze je výjimečný titul. Tato verze je ještě lepší.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta