Batman Vengeance - Pc

Ubisoft

3307210116147

3307210116147

Použité

Není skladem


250 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Batman Vengeance - PC Hry bazar

Popis

Batman Vengeance

(Omlouváme se za strojový překlad)

Bat-man. Je to globální fenomén každý slyšel o, s výjimkou těch, kteří žijí pod kameny a na jiných planetách. Původně známý komik a televizní seriál, Batman přítomnost je nyní cítit v odvětví videoher také. Batman Vengeance je jeden z více pozoruhodných inkarnací, a teď je k dispozici pro PC.

Publikovány a vyvinutý France-založené videohry obří Ubi Soft, Batman děj se nepodobá žádnému filmu nebo animované epizody jít před ním. Uprostřed jedné z jeho zkroucených systémů a při boji s Batman, Joker spadá do jeho smrti z mostu. Zločin zamete Gotham City, protože má rád škumpa jedovatá, pan Freeze, Harley Quinn a další notoricky známých darebáků zintenzivnit, aby zaplnil Joker je zlé boty. Podle toho, jak se na to díváte, osud Gotham City leží ve vašich rukou.

Graficky, a stejně jako jeho protějšek animované, Batman pomsta je jednoduchá vypadající hra. Prostředí postrádají nápadně vysokou úroveň detailů, ale jim podaří zachytit téma hry brilantně. Existují stovky prázdných stěn a obrovské masy tmavé asfaltu, jak budete létat, houpačka a vylézt si cestu přes 19 masivních úrovní ve hře. To vše vypadá velmi náladový, a možná i trochu děsivé. Není omezena špatným rozlišením TV, PC port je snadno nejlépe vypadající z pěti variantách a grafickou kartou povolování, je tekutější než všichni ostatní.

Po lineárním hry, hráči jsou okamžitě a hluboce zakořeněné ve složité, nabitého tajemstvím. Odhalit spiknutí proti Batman, hráči musí využít každou dovednost, zařízení a technologie v Batman arzenálu. Hráči využívají mistrovské bojová umění se pohybuje, aby Joker je nohsledy na uzdě, a háky prozkoumat skrytá zákoutí pana Freezeovu chemičky. Navíc, hráči mohou závodit v ulicích a dýchací cesty Gotham v Batmobile a Batplane nebo volný pád z budov s pomocí obrněných-zlepšil pláštěnku. Sběr vodítka, aby odhalili spiknutí po ruce, hráči musí dát dohromady složité tajemství, a to vždy ve střehu, kriminálníky, pastí a zrady.

Je to padouch svět tam venku. Opatruj se.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta