Mysterious Case Of Dr. Jekyll & Mr. Hyde - Pc

5060015538283

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Mysterious Case Of Dr. Jekyll & Mr. Hyde - PC Hry Bazar

Popis

Dobrodružné puzzle hry byly vytvořeny pro takové akce. Tajemný případ doktora Jekyla a pana Hyde je přepisem 1886 classic Roberta Louis Stevensona. V 19. století v Londýně je na ulicích Soho zavražděn bohatý politik. Předpokládáte úlohu inspektora, který se pokouší vyřešit tajemství tohoto takzvaného ohavného člověka, který rotuje uličky.

A s tím budete mít k dispozici sbírku skrytých objektů obrazovky, které vyřešíte pomocí detekčních dovedností. Existuje 30 různých oblastí, které můžete prozkoumat, stejně jako 30 mini-her, které můžete překonat nad vaším lovem položek. Mezi scénami se může stát, že budete rekonstruovat roztrhaný dopis nebo míchat lektvar z kódované zprávy, abyste pokračovali v děj. S přibližně 200 úkoly, které chcete dokončit, máte svou práci skutečně vyříznout pro vás, pokud chcete odemknout tajemství vraždy.

Co dělá tuto hru od jiných skrytých objektových her, je těžké propletení románu. Každá scéna bude doprovázena pokračováním děsivého příběhu s přidanou předsudkovou atmosférou, která vás udrží na hraně, když odhalíte tajemství.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta