Football Manager 2011 (S) - Pc

5055277007622

Použité

Není skladem


546 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Football Manager 2011 (S) - PC Hry Bazar

Popis

Fotbal Manager 2011 je poslední iterací oceněného seriálu fotbalového manažera. Prodává více než 6 miliónů kopií po celém světě, fotbalový manažer byl topping PC grafy Spojeného království za posledních pět let.

Poprvé někdy mohou cvičící manažeři v reálném čase vyjednávat smlouvy s hráči. A díky spolupráci s mnoha realitními fotbalovými agenty získala společnost Sports Interactive přehled o tom, jak tato jednání mohou být co nejrealističtější ve hře. Připravte se na setkání s různými typy agentů ve vašich smlouvách; každý s vlastní osobností, proto bude potřebovat jiný přístup.

Díky implementaci nejintutivnějšího tréninku v historii série je nová oblast předběžného výběru školení, takže manažeři mohou dát týmu své specifické oblasti, na které se soustředí, a to až do zápasu. K dispozici jsou také více základních tréninkových programů pro hráče a 14 různých oblastí individuálních dovedností, na které se můžete soustředit.

Spolupráce s hráči, zaměstnanci a představenstvem se dostala na zcela novou úroveň s množstvím nových požadavků na zasadačky a zázemí, nový modul interaktivního hráče, který umožňuje manažerovi mít soukromé rozhovory s hráči, stejně jako veřejné rozhovory týkající se hráčů na další kluby.

Dva roky po zahájení hry 3D Match Engine se hráči setkávají s řadou vylepšení, které byly provedeny pro vydání tohoto roku. S více než 100 novými animacemi přidanými, stejně jako dalšími emocemi hráčů, novými modely hráčů, novými stadiony, smyčkovými strukturami, zdokonaleným osvětlením, osvětlenými nočními zápasy, dalšími brankami a spoustou dalších doplňků, které zlepšují to, co již bylo nejlepší simulací zápasů na trh.

Mezi další nové funkce patří upravený mediální modul, který udrží manažery lépe aktuální s událostmi, které se odehrávají ve svém fotbalovém světě, stejně jako je přizpůsobitelnější než kdykoli předtím a nejžádanějším rysem, protože v posledních několika letech má dynamickou reputaci, což činí ještě realističtější model fotbalového světa.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta