Horror Collection - Pc

5050740024748

Použité

Není skladem


309 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Horror Collection - PC Hry Bazar

Popis

Jack Rozparovač: Letters From Hell

Londýn, léto 1888. Novinář John Bert je na cestě Jacka Rippera, neslavného sériového vraha terorizujícího Whitechapel. Je dokonce pryč tak daleko, že předkládá dopisy od vraha a posílá je policii. Ale jeho angažovanost v této záležitosti ho činí hlavním podezřelým z detektivů Scotland Yard! Pomozte Johnovi, aby dokázal svou nevinnost a vedl své vlastní vyšetřování k řešení tajemství nejobávanějšího muže v Anglii!

Upíří romantika

Příběh zakázané lásky v Paříži! Mladý cizinec Leila Saraostre přijel do Paříže, aby studoval výtvarné umění na slavném Ecole du Louvre. Tam se setkává s Urielem Ruthvenem, tajemným mladým mužem, jehož kouzlo brzy padne. Ukáže jí úplně novou stranu Paříže, ale záhadně zmizí ... Můžete rozpoznat tajemné tajemství Urielu?

Frankenstein: Rozbitá nevěsta

Brad hledá svou ženu Janet, která zmizela před několika měsíci. Jeho úsilí ho vedlo do Bavorska a do impozantního panského sídla podivného vědce: Barona Albrechta z Frankensteina! Janet byl jeho poslední "experiment" ... Držte oči otevřené a pomozte Bradovi znovu sestavit svou nevěstu. Je stále naživu, ale její části těla jsou rozptýleny po domě!

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta