Murder, Mystery & Madness - Pc

5031366019264

Použité

Není skladem


294 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Murder, Mystery & Madness - PC Hry Bazar

Popis

Stíny smrti

Po smrti tvého otce tvoje sestra Violet požádá vaši pomoc na Family Castle. Po příjezdu se zdá, že věci jsou v rozporu. Prozkoumejte zámek a pomozte Violetovi dostat se na dno temného tajemství ve Stínů smrti: Královská krev . Použijte dovednosti Skrytého objektu Puzzle Adventure, abyste prozkoumali důvody a vyřešili těžké hádanky. Objevte, co se vášho otce vystrašilo a najít jeho pravdu za svou smrtí.

Časové tajemství: Dědictví

Vivien Ambrose právě objevil, jak cestovat přes čas! Poté, co zlověstný cestující unesl svého otce, je na Vivienu, aby je následoval do minulosti. Pomocí tajemné křišťálové koule navštivte minulost a setkáte se s předky Vivienových. Sbírejte sedm magických kroužků, které vám zajistí křišťálovou kouli v této hře Hidden Object. Vydejte se v historii v časových tajemstvích: Dědictví!

Dveře mysli

Noční můra začaly, když můj otec zemřel. Neměl jsem spát ve dnech a noční můry se dokonce objevují, když jsem vzhůru. Můj lékař doporučil senového specialistu a společně se snažíme zjistit, co tyto noční můry znamenají. Přejít do akce skrytého objektu ve dveřích mysli .

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta