Bejeweled 3 - Pc

5030930109387

Použité

Není skladem


279 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Bejeweled 3 - PC Hry Bazar

Popis

Dávej pozor! Bejeweled se opět vrací! Snažte se odolat veškeré své síle ... ne, příliš pozdě. Jste znova zavěšeni. Naučený neformální hlavolam z PopCap se vrací s pomstou a je stejně barevný jako kdykoli a současně nabízí hromadu nových možností, herních režimů a funkcí, které se bootují.

Bejeweled je šíleně jednoduchý-přesto-zapadající twist na 'Match-3' styl puzzle hry. Představíte si mřížku oslňujících šperků, které musí být odstraněny. To se provádí tím, že vyměníte pozici dvou drahokamů, abyste mohli třídit tři z nich. Vzhledem k tomu, že řetízky tří nebo více drahokamů zmizí z mříže, více barevných skal začíná klesat z vrcholu, což vytváří příležitosti pro řetězové komba.

V nabídce jsou nyní dvojnásobné množství nabízených herních režimů než v předešlé hře Bejeweled, stejně jako osm různých mini-her, na kterých můžete vyzkoušet své dovednosti.

Leaderboards jsou nyní k dispozici pro režimy Classic, Lightning, Poker, Butterflies, Ice Storm a Diamond Mine a do mřížky jsou přidány čtyři speciální drahokamy, aby se podmaňovaly akce - spolu s pěti elitními odznaky.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta