Dragon Age - Origins: Awakening - Pc

5030930087609

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Dragon Age - Origins: Awakening - PC Hry Bazar

Popis

Pak Dragon Age Origins: Probuzení je jen druh expanze, která je přímo na vaší ulici, nabízející novou oblast světa prozkoumat nazývanou Amaranthine.

Po událostech, které se odehrávají v hlavní hře, převezmete úlohu velitele šedého strážce, který má za úkol obnovit pořadí šedých strážců. Zní to dost jednoduché, že? No ne tak úplně. Pozemky jsou pravidelně napadány tmavými skvrnami, navzdory zabití dračího archdemona. Trochu frustrující.

Takže nejenže musíte "vzít kapela dohromady", taky musíte odhalit tajemství, proč tyto bytosti stále běží amok. Mezi těmito strašlivými nepřáteli je nové plemeno, které je inteligentnější než ostatní a vyžaduje novou strategii porážky. Budete také bojovat s dalšími příšerami, jako je Inferno Golem a Spectral Dragon - a jsou stejně tak nepříjemní, jako to zní.

Ale ne všechny naděje jsou ztraceny. Dračí věk Origins: Probuzení také přidává nové způsoby, jak přizpůsobit své postavy a vybavení, což vám umožní dále se vylepšit nad rámec toho, co lze dosáhnout v původní hře Origins. Zvýšené úrovně limitů, nové dovednosti a kouzla a pět nových členů pro vaši stranu jsou jen některé z dodatků, které vám dávají rovnou šanci proti této nové hrozbě.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta